Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a tilosban...

Mennyibe kerül a tilosban parkolás Győrben?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy tilosban parkoltam cetlit Győrben, a Bem tér mellett. Útkezelők adták. Szemből álltam meg, nem láttam a táblát sajnos. Mennyibe kerülhet ez? Nem volt ma ügyintézés..
2011. okt. 26. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokba, de miért nem ugattál vissza nekik? :D akkor talán eláltak volna a büntetéstől.
2011. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy "szemből álltál meg"? Ha az út bal szélén, az a táblától függetlenül is szabálysértés.


Egyébként 30.000 Ft a büntetés.

2011. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt tábla, csak nem láttam, meg rajtam kívül 10 kocsi állt ott. Csak egy cetlit hagytak, hogy helyszini birság, fáradjak be a Közterület Felügyeletre ügyfélfogadási időben.. Csak az meg nem volt.. :( De a rendőrség ad 30k-t, ezek kevesebbet, csak nem tudom mennyit.
2011. okt. 26. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30 000-be.

2x egymás után,egymást követő napon.

Ráadásul kamera által rögzített szituáció okán.

Annyi volt a bűnöm,hogy egy parkoló bejáratánál,járó motorral várakoztam néhány percig amíg egy hely felszabadult.

Két hét múlva csekkel honorálták türelmes toleranciámat,majd másnap ismét ...

2011. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na nem írtam azóta sem, Győrben is működik a ki kinek az ismerőse, így nem került semmibe.. :D
2014. jan. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!