Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 1-es villamos vonalán zsebesek?

1-es villamos vonalán zsebesek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban két közeli családtagomat is kirabolták cigányok az 1-es villamoson, ma a 70 éves anyósom ment reggel dolgozni, 3 cigány figyelte, aztán amikor a megállóba ért a villamos, lecibálták róla az aranynyakláncát és elfutottak. Villamoson tömeg, senki semmit nem lát, vagy nem akar látni.

Ő nem szeretne rendőrségre menni, mert feleslegesnek tartja, nem bízik benne, hogy megtalálják őket. Nyilván én helyette nem tehetek feljelentést. Kit kell erről értesíteni? Érdemes a BKV-t felhívni, hogy figyelmeztessék az utasokat, hogy azon a vonalon egy cigánybanda lopja meg az embereket?



2012. júl. 2. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még ilyent nem tapasztaltam, pedig sok sok éve járok a 1-es vonalán - reggeli és esti órákban.

Ez nekem nem zsebes "munkának" tűnik, hanem csoportosan elkövetett rablásnak, ami súlyosabb. Mindenképp feljelentést kellene tenned a rendőrségen.

Ha elkövették azt a hibát hogy olyan helyen szálltak le vagy fel ahol esetleg térfigyelőkamera láthatta akkor van esély a kézrekrítésükre.

2012. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, a térfigyelő kamera eszembe sem jutott.
2012. júl. 2. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

BKV sem tud mit tenni...

Nagyapám 70-es években vezetett bkv buszt Ő mesélte, h már ismerték a zsebes cigányokat ha felszálltak (látta a tükörben) akkor bemondta, hogy vigyázzanak az értékeikre mert a 3. ajtón 2 zsebes szállt fel.

Ma ezért már agyonvernék munka után, vagy mégrosszabb ott helyben rátörnék a fülkeajtót...

2012. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úristen...én nem hagynám annyiban. Komolyan, a többi utas nem szégyelli magát? Szégyen, hogy itt tartunk....fényes nappal csoportos rablás.
2012. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!