Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Női buszsofőrök?

Női buszsofőrök?

Figyelt kérdés
Ismertek nőket akik Volán társaságokál vagy BKV-nél buszt vezetnek? :) Lehet meglepő, de lány létemre nagyon érdekelnek a buszok, mondhatni imádom őket. Régóta utazom busszal és elkezdtem gondolkodni, milyen lehet buszsofőrnek lenni? Valaki tudna tapasztalatokat mondani vagy véleményt?
2012. júl. 19. 00:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
50%
Személyesen nem ismerek, csak láttam már párat a városba Volánbuszosat. Mondjuk az nem Volán, de másik városban pedig nagyon sok villamosvezetőt láttam, aki nő volt:)
2012. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
villamosvezetők szoktak általában lenni....egyébként elég sok előítéletet lehet róluk hallani, merthogy nő és azok nem tudnak vezetni, pedig egyes nők jobban vezetnek mint a férfiak
2012. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
BKV-nál sok trolivezető nő. Arányt nem tudok, de talán többen vannak, mint a férfiak. A buszokon is lehet látni nőket. Régebben valamiért kitalálták, hogy legyenek, később, hogy mégse. (A szervokormány előtti időkben gondolom nem voltak.)
2012. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van ilyen munkatársam
2012. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Én még sose láttam, de engem is nagyon vonz a dolog. :D Meg a kamionozás! :D


21/L

2012. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó előttinek: Volán társaságnál dolgoztok? Hogy ítélik meg a munkatársadat? Nem nézik le azért mert nő, vagy egyéb miatt? Úgy értem hogy egyenrangúan tekintenek rá az utasok meg a többi sofőrök?

utolsónak: Jó hallani, hogy más lányokat is érdekel ez, :D te szívesen lennél buszsofőr?:)

2012. júl. 19. 13:36
 7/21 10 deka farhát ***** válasza:
60%
Budapesten a 25-ös vonalcsoporton (25, 225 általában, legalábbis ezeken látom rendszeresen) van egy fiatal csajszi, ha nem a "bal 1-ben" ülne, el se hinnéd róla, hogy buszsofőr. És nagyon jól vezet, lendületesen, de a szabályokat betartva.
2012. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint inkább a BKV-nál vannak.. Aki látott már Volán-társaságoknál női sofőrt légyszíves írja le melyik társaság volt. Köszönöm!:)
2012. júl. 19. 14:59
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha nem is buszsofőr, de kamionos igen.:) Vagy minimum valami fuvarozással kapcsolatos sofőr. :D


"utolsónak"

2012. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
értem:) Lenne kedved még privátban beszélgetni erről?
2012. júl. 19. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!