Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lebüntetett az ellenőr. Félig...

Lebüntetett az ellenőr. Félig hamis adatokkal utánam tudnak járni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lebüntettek de ennek már majdnem 2 hónapja.

Először is az adatok:

Nevem: (apám neve)

Szül hely: (egyezik)

Lakcím: (volt lakcímem 7 éve, ott most rokonok laknak)

Anyám neve: (haverom anyja neve :D)

Szül: (év.hó egyezik nap nem)


annyi a probléma hogy most kapták meg a héten a papírt rokonok nem bontották fel a levelet és átküldték apám szüleihez pár utcával arréb és ma vette át tőlük apám.

Szerintetek ha nem fizetjük be és nemszólunk semmit mi lesz?



2012. júl. 19. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Lebüntetett? :o)) Milyen nemzetiségű vagy, tezsvír?? Egyébként meg a fene a bőrödet, remélem, elkapnak és hamar. Jól néznénk ki, hogy annyival megúsznám a büntetést, hogy Lajos helyett Julist mondok a nevemre, a levelet meg nem veszem át... a rendőrség meg síkagyatlan, mi? Örülnék, ha közmunkán tültenéd az augusztust.
2012. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
lebüntet:D:D:D
2012. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
őszintén remélem hogy utána járnak és a jelenleg hatályos bírság 100szorosát fogod befizetni
2012. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A levél is eljutott hozzád nem?

A behajtók vagy a rendőrség is elfog...

2012. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Hamis adatok 2-5 év fegyház! Készitsd a segged
2012. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrséget is bevonják, igen! Sőt, akkor már a "hatóság félrevezetése" bűncselekmény is terítéken van (lesz).!
2012. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__1..

Nekem legalább volt annyi eszem akkor, hogy az összes adatot úgy találtam ki (am megúszhattam volna 2000 -el, mert volt bérletem, csak otthon felejtettem. de 2000 forint az 2 pizza nem éri meg)

2012. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De ebben az esetben a büntet igének a "meg" a nyelvtanilag helyes igekötője, a "lebüntet" kifejezést még életemben nem olvastam és hallottam ezen a kérdésen kívül, mindenesetre jót nevettem rajta, köszönöm szépen a napindítást. :)
2012. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!