Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Éjjel találkoztatok már...

Éjjel találkoztatok már ellenőrrel Budapesten?

Figyelt kérdés

Mondjuk este 11től hajnali 4ig?

Melyik járaton?



2012. júl. 15. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
914-923-on 5-ösével jártak még tavaly. Én akkor jártam ezekkel a buszokkal.
2012. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden éjszakai járaton minden ajtóban áll egy ellenőr, nem enged felszállni jegy nélkül.
2012. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majdnem minden éjszakain van, talán így a legpontosabb.

Aránylag sűrűn utazgatom éjszakaival, de talán 1-2 alkalom volt, hogy ne lettek volna.

2012. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Július 15-től gyakorlatilag az összes éjszakai járaton lesz biztonsági őr. A szóló buszokra csak az első ajtón lehet felszállni. A csuklósokkal kiszolgált vonalak külvárosi szakaszain lehetnek még ellenőrzési hiányosságok, de a belvárosban szerintem esélytelen lesz bárhol is lógni. Mondjuk ha összehasonlítod a taxitarifákkal, az a 320-800 Ft, amennyibe egy átlagos éjszakai utazás kerül ha nincs bérleted, az igazán nem összeg.
2012. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony, szerintem ha megnézzük, arányosan az éjszakai járatokon a leggyakoribb az ellenőrzés.
2012. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű :D Akkor tartok magamnál egy jegyet és ha esetleg elhasználnám és megint kéne akkor veszek az ellenőrtől!:D
2012. júl. 15. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ellenőr nem fog neked jegyet adni, maximum egy kis csekket 16000 Ft ról!

Ellenőr az, akinek kék karszalagja van, ő büntethet. Biztonsági őr az akinek zöld karszalagja van. Nem büntethet, csak felszólíthat jegy vásárlásra, kezelésre, illetve ellenőrizhet is, de nem szabhat ki pótdíjat. Továbbá megakadályozhatja, hogy felszállj a járműre, vagy bemenj a metró területére érvényes jegy vagy bérlet nélkül.

2012. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!