Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hány vonaljegy szükségess...

Hány vonaljegy szükségess akkor, ha az Újpest metróállomásról akarok eljutni a Széchenyi fürdőig?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam, hogy ha a Deák téren átszállunk egy másik vonalra, nem kell új jegyet lyukasztani.
2012. aug. 15. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ígyvan, a Deákon átszálláskor nem kell újat lyukasztani, így egy irányban 1 főre 1 vonaljegy elegendő erre az útra.
2012. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy meglegyen: [link]
2012. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 15. 15:28
 4/9 Napkiraly ***** válasza:
0%
de igen,neked kell lyukasztani, ugyanis az másik metróvonal (ezért vonaljegy). Nekem erre a szakaszra egy jegyet sem kell lyukasztanom
2012. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Napkirály ne mondj butaságot neki, metrón belül már egy ideje át lehet szállni a vonaljeggyel!
2012. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs is lyukaszó azon a folyosószakaszon, ahol egyik metróvonaltól a másikba tudsz átsétálni.


TUTI nem kell új jegyet lyukasztanod a Deákon!!

2012. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
most szivattok vagy ennyire régen metróztam?
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szívatunk, metrón belül át lehet szállni vonaljeggyel, de csak a metróban használhatod, villamosra például már nem szállhatsz át. Nézd meg a jegyes linket, amit írtam korábban.

Tényleg régen metrózhattál, mert minimum 2-3 éve biztosan így van :)

2012. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Napkiraly ***** válasza:
nem várt fordulat :D Ezt nem néztem ki a békávéból. Mondjuk ettől még nem szokom át a közösségi közlekedésre
2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!