Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan lehet idegen nyelvű...

Honnan lehet idegen nyelvű könyveket vásárolni? (kicsit nagyobb kíválatból)

Figyelt kérdés
A magyar könyvkereskedések palettája e szempontból meglehetősen kicsi, és én nem szeretnék külföldről könyvet rendelni, mert az iszonyatosan drága lenne (+postaköltség stb.).
2010. febr. 23. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű a nagyobb könyvesboltokat(Libri,Bookline,Alexandra) felkeresni,ott elég nagy a kínálat.
2010. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az Alexandra kínálat nem megfelelő neked akkor marad a külföldi megrendelés.

Azért nem olyan drága az, főleg hogy a könyv olcsóbb (ha nem friss megjelenés), mint itthon és van antikvár vétel lehetőség is pár dollárért.

2010. febr. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt tényleg rengeteg idegen nyelvű könyv megtalálható, azokat, amiket beírtam a keresőbe mind kiadta és meg lehet rendelni.

2010. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

előttem már teljesen hasznos válaszokat kaptál, így ehhez nem is szeretnék semmit hozzátenni, viszont nem gondolom, hogy külföldről rendeléssel feltétlenül rosszul járnál. itthon baromi drágák ezek a könyvek, mert a normál kinti árra még a szállítást+ a hasznukat is belekalkulálják. számolj utána pontosabban, talán mégis megéri, mondjuk attól is függ, hogy épp milyen könyvet akarsz venni.

közben eszembe jutott valami, ha budapesti vagy és angol nyelvű könyvek érdekelnek esetleg próbáld meg az angol nyelvű antikváriumokat:

[link]

[link]

2010. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már olyan könyvet Angliából, ami itthon nem is kapható, és összesen kb. 4000 Ft-ot fizettem érte, szóval bőven megérte.
2010. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

1137 Budapest, Katona József u. 13.

Van antikváriumi könyvük is (rengeteg... egy teljes szint!), ami nagyon! jó áron van!

2010. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Idegen nyelvű könyvek nagy választéka található (az ország legnagyobb könyvimportőrénél) a Librotrade Kft-nél.

Lásd: www.librotrade.hu

Ha honlapjukon nem található meg a keresett mű, árajánlatot lehet kérni tőlük a beszerzésére (books@librotrade.hu)

2011. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!