Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valami jó vagy esetleg rossz...

Valami jó vagy esetleg rossz tapasztalatok a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
Nektek sikerült lefogyni, és ha igen, mennyit? kort és nemet is írjatok légyszi. esetleg valami tanácsok?
2011. aug. 3. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be. Én végig csináltam,és fogytam 17 kilót.Úgy néztem ki mint aki egy komoly betegségből lábadozik.Totál összeesett voltam.Majd amikor vége lett,igyekeztem normálisan,és megfelelően étkezni.Mellette sportoltam is,és mégis visszajött 19 kiló..Eleve halott fogyókúra az ahol egész nap csak vizet ihatsz.Sajnos utólag olvastam utána,hogy nagy hülyeség,szét választani az ételeket..

Elég sokáig gondom volt a gyomrommal is..

Azóta hál istenek újra fogytam 15 kilót,és az nem jött vissza...

38/N

2011. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, sikerült 12 kg kb, ebből 3 jött vissza, de nem csináltam végig, mert az epémet tönkretette. Azóta is küszködöm az epémmel, pedig ez már 2 éve volt.

Mai ésszel már nem kezdeném újra.

2011. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: 25/nő
2011. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta hogy kipróbálnám legalább, még ha nem is csinálnám végig, sok mindent próbáltam még, de eszt nem, és kiszeretném próbálni.. leszeretnék adni kb 15 kg-ot .. azért köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 4. 22:59
 5/6 anonim válasza:

Jó tapasztalat: minusz 10 kiló, könnyebbnek, energikusnak éreztem magam egyszerűen boldogabbnak.A bőröm nem lett petyhüttebb annak ellenére hogy egyáltalán nem sportoltam.


Rossz tapasztalat: könyebben megtaláltak a fertőzések, betegségek, egyszerre a mai napig nem tudok annyit enni mint elötte.


20/L

2011. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
nagyon egyszerű nem kell diéta csak ne zbálj mint egy viziló :) ennyi
2011. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!