Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hétfőn hajnalban vannak a...

Hétfőn hajnalban vannak a 3-as metró vonalán illetve a hetesen BKV ellenőrök?

Figyelt kérdés
hány órától állnak munkába, mondjuk a ferenciek terén kifele menet, hogy a bliccelők után vadásszanak? :D

2012. szept. 23. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármikor ellenőrökbe futhatsz, mert ugyanazok dolgoznak az éjszakai járatokon, mint a metró be- és kijáratainál. Amikor befejezik a melót az éjjeli buszokon, simán mehetnek a metróhoz, ez a vezénylésüktől függ.
2012. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2012. szept. 23. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Folyamatosan lógok, de a metrón mindig lukasztok. Ott nem tudsz elmenekülni, ez egy játékszabály. Persze ha megér neked 8e helyszínit, hajrá.
2012. szept. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél bérletet és soha többé nem kell ilyesmin aggódnod.

Hidd el, teljesen más érzés nyugodtan utazni.

2012. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom, de szörnyű ha egyszer azon kell döntened hogy eszel e vagy utazol... hiába...
2012. szept. 24. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Bérlet vagy jegy a megoldás...

Tudom,nem olcsó a bérlet,és az utazol vagy eszel kérdésből egyértelmű,mi a válasz...Bringával gázos lenne utaznod??Messze van az "A" a "B"-től?

Egyébként nem a bérlet a drága,hanem a fizetés kevés...

2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na ebben igazad van. jelenleg nem engedhetem meg a bérletet, volt amikor igen. de persze ez majd változik csak még átmenetileg összzébb kell húzzam magam. addig marad az egyjegyes sasolás :)))
2012. szept. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!