Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 166-os buszról ha leszállok,...

166-os buszról ha leszállok, hol kell felszállnom a 200E buszra, hogy a reptérre kijussak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem ezt a rohadt térképet, eltévedni meg nem szeretnék...köszönöm a segítséget!

#BKV #busz #repülőtér #Airport #tömegközleedés
2012. szept. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
166-s busz egy nagy busz pályaudvarra tesz le, minden ki van táblázva.
2012. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ferihegyi végállomáson átszállhatsz a 200-asra.
2012. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy átszállhatok, de a felüljárón át kell sétálnom ugye, ha jól látom? 2. lépcsőn lesétálok és ott a buszmegálló?

Bocsánat, csak időre megyek, a menetrend miatt meg nincs sok időm össze-vissza kóvályogni :)

2012. szept. 25. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lesz egy felüljáró ami a vonat és a Ferihegyi Gyf. út felett megy át. Neked csak a vonat felett kell átmenned és ott lesz a 200E megállója.
2012. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, időközben megoldódott a helyzet, ez szerda reggel lett volna esedékes, de a párom egy baleset miatt lekéste a reggeli gépet, így az estivel kellett jönnie, ami majdnem éjfélkor jött, és így már ki tudtam menni elé kocsival. :) De biztos kell még így mennem máskor, úgyhogy köszönöm szépen a válaszokat, hasznomra váltak!
2012. szept. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!