Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszokon miért mindenki a...

A buszokon miért mindenki a külső ülésekre ül?

Figyelt kérdés
Kettes helyekre gondolok. Senki nem ül belülre és mindig elkap az ideg mikor annyit látok hogy mindenki kívül ül. Lusták?vagy félnek a többi embertől?

2012. szept. 26. 15:50
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:
100%
Éppen azért, mert azt szeretnék, hogy ne üljön melléjük senki.
2012. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
hol kívül? az ablaknál ülnek vagy a másik ülésben? mert ha az ablaknál ülnek akkor szeretnek nézelődni, ha meg a másik ülésen ülnek akkor azé mert egyedül akarnak ülni! vagy h ne legyen rossz a súly eloszlás, ezért nem szanaszét ülnek xĐĐ :D na jó ez hülyeség :) :D
2012. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez igazából leginkább a nyugdíjasokra igaz. Ők olyan rohadt kényelmesek.
2012. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam kívülre ülni mert kényelmesebb, ugyanis több hely van mivel a folyosóra kilóghatok (nem vagyok egy kis termetű). De bárki megkér azonnal beengedem magam mellé.
2012. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. csak belülre ülőket látok... akkor szoktam kívülre ülni, ha egy vonalon vélhetőleg hamarabb szállok le, mint a többség, ne kelljen átmásznom a mellettem ülőn akkor. Ez hosszabb járatokra igaz, pl. ami Budapestről indulva érint 3-4 közeli települést, és én az első településen szállok le valahol, akkor valószínűleg a többség tovább megy, mint én. Egyébként aki le szeretne ülni mellém, mindig megkérdezem, meddig megy, és ha tovább, mint én, akkor belülre engedem, ha nem, akkor én ülök belülre.
2012. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A külső ülés nálad melyik? Az ablak melletti, ami kijjebb van (tehát szerintem ez a külső) vagy a középen levők (ami szerintem belső, mert beljebb van)?
2012. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mindig belülre ülök. Sokat utazom távolsági busszal, és inkább azt látom, hogy az emberek nagy része belülre, az ablak mellé. Persze vannak páran, akik kívülre, ők azért, amit feljebb írtak :nem akarják, hogy melléjük üljenek.
2012. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. jellemzően a folyosó felőli ülésre ülök le, így több helyem marad egyrészt oldalra, másrészt a folyosó felé nyújtózni. De ha elkezd megtelni a jármű vagy valaki le szeretne mellém ülni, mindig beengedem. Kivéve, ha nagyon ápolatlan, persze.
2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ha valamiért kívülre ülök, az általában azért van, mert mondjuk nem megyek sokat, csak pár megállót, és nem akarok senkin keresztülmászni a táskámmal meg három szatyrommal, mert az lehetetlen, úgyhogy még kapaszkodjak is, és ne üljek bele a másik ölébe...
2012. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csakk akkor szoktam ha foglalom a helyet valakinek, vagy kevés ember száll fel akkor pedig azért hogy ne pont mellém üljenek. Volt már olyan hogy a busz 2/3 része üres volt, erre le ül mellém egy büdös fickó. Persze zsúfolt járatokon belülre ülök, hogy ne kelljen állni az embereknek.
2012. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!