Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti örültök, ha látjátok a...

Ti örültök, ha látjátok a megszokott embereket a buszon?

Figyelt kérdés
Ha reggel a buszon utazok, mindig olyan jó érzés, hogy a megállóban a szokott embereket látom, mintha ez már egy kialakult csapat lenne.:D Szinte várom, hogy melyik megállóban ki száll majd fel. Ti mit gondoltok erről? Csak érdekesnek tartottam, hogy ettől is boldog tudok lenni.:)
2012. szept. 26. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen, én is hasonlóan érzek! jó érzéssel tölt el, és engem is feldob :)
2012. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

de jó, azt hittem csak én vagyok így :D

igen, vannak a megszokott arcok, sőt néha hiányoznak is, ha sokáig nem látom őket

én pl. beceneveket is adok nekik magamban

Copfos néni

Tudományos munkatárs (ha ismerőssel utazik, egész úton jár a szája és magyaráz)

Barna lányka

Köszönős bácsi (köszön sofőrnek, ha felszáll)

2012. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
hehe ez aranyos :D:)
2012. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretek "ismerősökkel" utazni, bár elég ritkán fordul elő, mert egyetemre járok és össze-vissza vannak az órák és mindig máskor járok, de régebben szerettem. Mikor kisebb voltam, volt hogy azt hittem rossz buszra szálltam de láttam egy-két ismerős arcot és egyből emgnyugodtam:D
2012. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sajna én sose utaztam reggelente fiatal jó csajokkal, mindig idősekkel meg munkásokkal mentem egy buszon

5éven át, de nekem is voltak ismerősök úgy mint nektek

20/F

2012. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sajnos jelenleg nincs olyan rendszer az életemben, hogy minden nap ugyanabban az időpontban utaznék, teljes az össze-visszaság, úgyhogy nincs ilyen élményben részem, de volt egy időszak, amikor így volt, és minden reggel ugyanazokat az embereket láttam :) Olyan megnyugtató érzés, hogy minden rendben zajlik ugyanúgy, mint máskor
2012. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Néha viszont elszomorít, hogy már lassan 3-4 éve ugyanazokkal az eberekkel utazom, de nem tudom a nevüket!! Csak ugyanezeket a kitalált neveket, mint aki írta a coffos nénit...:D
2012. szept. 26. 21:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki. Jó érzés ha már a régről ismert arcokat látom a buszmegállóba kikkel igaz nem beszéltem semmit szinte de valahogy jó érzés hogy egy olyan társaság közt vagyok akik szinte minden nap együtt jönnek velem. Persze a buszon nem mindig van az a társaság mert két busz szokott jönni egyszerre de valamelyik 1-2 perccel később ér ide, én mindig arra szállok fel ami előbb ideér mert azon még nincs akkora tömeg, és mivel én már dolgozni járok be az iskolába, szakmaira persze akkor jobb ülni mert utána 6 órán keresztül nem sokszor tudok leülni. Nekem tetszik az ha olyan emberek közt utazok akiket már sokszor látok és tudom hogy kb hol szoktak ülni, kikkel vannak, hol szállnak le. 19/L
2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszik!


Én vidéki srác vagyok, és Volán buszon utazok legtöbbet. Itt kialakulnak olyan kapcsolatok az egy helyen felszállók között, hogy egyikkel-másikkal beszélgetünk is.

2012. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 10inchhero ***** válasza:
Alapvetően igen, főleg ha ittasan felszállok és látok 1-2 ismerős arcot :D megnyugtat, hogy jó buszra szálltam :D
2012. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!