Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV tanuló félhavi bérlet?

MÁV tanuló félhavi bérlet?

Figyelt kérdés

Miért ilyen olcsó a tanuló bérlet a vasútra, másodosztályra? Vásárolhatok ilyet ideiglenes diákkal is? (az új még készül..)


És ez a félhavi ez hogyan számít mettől meddig? Vásárlástól számított 2 hét?


Válaszotokat köszönöm előre is :)



2012. okt. 17. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már az is baj ha olcsó? A tanuló bérletek alapból 90%-os kedvezményűek, plusz nem is olyan hosszú távra szól a félhavi. Szerintem az ideiglenes diákigazolvány is ugyanazt tudja mint az állandó. Azért figyelj az ideiglenes diákigazolvány érvényességére! Nehogy pont akkor járjon le, amikor még érvényes a bérlet. Pontosan nem tudom meddig érvényes, de szerintem is nagyjából két hétig.
2012. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ilyen olcsó és azért szán rá rengeteg pénzt az állam, mert még ez is sokkal olcsóbb, mint minden kis faluban és tanyabokorban külön iskolát fenntartani. Ráadásul a felnőttek bérlete is hasonló árban van a munkavállaló szemszögéből nézve, feltéva HA munkába járásra használja ÉS a munkáltató eleget tesz költségtérítési kötelezettségének.
2012. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Add nekem, ha már ilyen olcsó.
2012. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!