Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki vett diákmatricával...

Aki vett diákmatricával utazik vlt valaha problémája a jegyellenörökkel? Leginkább busz és BKV érdekelne.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Haver elsö nap lebukott amikor használta volna. Már a rendöröket hivtak volna így egy 10-esbe került hogy tekintsen el töle.

Én a helyedben nem tenném. A vasútnál is minden nap buktatnak le embereket és itt fel is jelentenek...

2012. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan csákó aki évek óta hamis diákkal nyomja...
2012. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
első: hogy bukott le haverod?:D
2012. okt. 24. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég csúnyán megütheted vele a bokádat, pár szaros ezresért nem jó biznisz a felfüggesztett...
2012. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, hogy van rajta azonosító szám, és pikk-pakk kideríthető, hogy kinek mikor hány óra hány perckor hanyas számú diákra lett kiadva... Hát így.
2012. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy rizikós, személyes tapasztalatokat várok..
2012. okt. 24. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
A vasasútról amut írtam elég valós és személyes példa volt. Ma is volt ilyen fogás...
2012. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 agi91babe válasza:

Szia.



Én már 3 éve ilyennel utazok, magamnak szerzem be és sosem buktam még le. Pedig napi rendszerességgel utazom... egyszer jött egy nagyon túlbuzgó ellenőr vonaton, még a lakcímkártyámat is elkérte, ott kicsit mondjuk izgultam :D, de mondjuk nem mindegy milyet veszel... írj egy privit.

2012. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Roncsi06:


Nekem írtál privátot azügyben, hogy vennél diákmatricát.

Soha nem állítottam, hogy ilyennel kereskednék, így nem is értem miért írtál nekem. De ha nem jött le egyértelműen akkor most kiemelem: nem foglalkozom ilyennel, és el is ítélem.

Azt hiszem ez jól lejön az itt adott válaszaimból. (77%)

2012. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Laikusként azt mondom, akkor lesz problémád, ha nem megfelelő matricát ragasztasz, csak gyorsan szerzel valamit és azt nyalod oda.

Az egyetemi matricákon rajta van az egyetem betűkódja. Tehát pl. ha van egy nappalis kék (felsőoktatási diákod), ami az SZTE-re szól(t valaha) és arra esti középfokú oktatásost ragasztasz, akkor még szép, hogy fejbevágnak az ellenőrök. De ha nappalis SZTE betűs megy rá, nem hiszem, hogy utánaturkálnak.

2013. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!