Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV járműveit (leginkább a...

A BKV járműveit (leginkább a buszokat) mikor, hol és milyen körülmények között firkálják össze, graffitizik össze és karcolják meg?

Figyelt kérdés
Busszal járok suliba és mindig az egész busz össze van firkálva, graffitizve és karcolva, de sosem látom, hogy valaki ezt csinálná, pedig már 6-7 éve járok BKV-val.

2012. nov. 3. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én multkor a du 15 óra körüli buszon láttam két nyikhajt firkálni.Kb 20 mp volt az egész.. Megcsinálták s tették is el a cucot.Az egyik csinálta másik takarta.
2012. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A metró is így néz ki. Valamelyik nap hajnali fél ötkor az első jáarton utaztam ( 3-as metró) és 4 gyerek ott graffitizett.
2012. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszer én is láttam egy pö.csfejet a sárga metrón, de ahogy az a gané kinézett... tényleg nem mert senki közbelépni.
2012. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a durva hogy tök átlag srácok is csinálják. Nagyjából 5 perc alatt elvégezhető egy ilyen művelet.
2012. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek az Alstom metrók is így fognak kinézni ha egyszer csodák csodájára a 4-es vonalon elkezd szállítani utasokat.
2012. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Általába akkor csinálják ha kevesen vannak,tömegben nem nagyon,de előfordul :) amúgy metrót max belülről szét tagelik,kívülről nem fogják mert metró nem futhat firkáltan,tehát muszáj lemosniuk,azért meg senki nem fogja megfesteni,hogy lemossák a rajzát
2012. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!