Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV sofőrök! Nem rossz nektek...

BKV sofőrök! Nem rossz nektek azzal a tudattal dolgozni, hogy azért rosszak a körülmények és alacsony a fizetés, mert minden pénzt ellopkodnak a vezetőség tagjai és a politikusok?

Figyelt kérdés
Megérdemelné az egész városvezetés, a bkv vezetőség, hogy az összes sofőr felmondjon! Mondván nem dolgoznak keményen, nem kelnek hajnalban, miközben a vezetőség kitalicskázza a pénzt és elköltik luxuscikkekre, majd délutánig alszanak a villájukban! Én biztos nem dolgoznék ilyeneknek! Akkor aztán cseszhetnék a szemét vezetőség tagjai és az összes politikus! DE MEGÉRDEMELNÉK! Amikor BKV-val jártam se jegyet, se bérletet nem vettem emiatt. Elhiszem, hogy Magyarországon nehéz munkát keresni, de akkor is... Nem gondolkoztok azon, hogy felmondtok? Vagy valaki mondott már fel emiatt elvből?
2012. jan. 10. 19:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom BKVs ismerőstől, hogy nettó 160 000 körül van a sofőrök nettója ( müszakpótlék függvényében ) + cafeteria. Azért annyira nagyon ne sajnáljuk már őket. Ugyanez a Borsod Volánnál 90 000...

A kérdés már eleve hülyeség szerintem ( a kérdezőt inkább nem minősítem ), de tételezzük fel.... Felmond a BKV-nál 1500 buszvezető, akkor az az 1500 ember hova az anyámba megy dolgozni? Mutass Budapesten most olyan helyet ( helyeket ) ami ekkora munkaerőt el tud vinni a piacról. Gondolod az akinek családja van, és kenyérre meg a kölyöknek ruhára kell a pénz, majd felmond, mert a főnök lopja a lóvét? Amíg megkapják a fizetésüket, addig szerintem úgy telibes*@rják az egészet, ahogy van :)

2012. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

És a lógósok mit érdemelnének?A BKV szolgáltatásai nem a szociális háló része,csak sokan gondolták úgy az eltelt időkben és még a mai napig így gondolják.

Nézzetek meg egy megállót és saccoljatok,hogy mennyi fizet az utazásért.

És hogy méznek ki a járművek!

Vajon miért??

2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Szerintem azért néznek ki így a járművek, mert a vezetőség kitalicskázza a pénzt.. Milliárdok mennek el tanácsadói szerződésre meg ilyen olyan szarokra. De közben a fűtésen spórolnak, meg alkatrész beszerzést állítottak le, meg felmondták az utasok biztosítását és terveznek járatritkítást, meg tarifa emelést is. De azt véletlenül sem tervezik, hogy a vezetőség tagjai alól kivegyék a luxus autókat, ne legyenek milliós fizetések, 8-10 milliós prémiumok és végkielégítések!
2012. jan. 10. 19:48
 4/32 anonim ***** válasza:

Bocs,de évtizedek óta évi 50 60 ezer millióról beszélünk és naponta tízezrek nem fizetnek évtizedek óta mert úgy gondolják,hogy minden örök és a semmiből majd miden megy tovább.

Hát nem.

2012. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

"Vagy valaki mondott már fel emiatt elvből?"


Hát te nagyon el vagy tévedve... Megkérdezhetem melyik bolygón élsz?

2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
A bolygó neve Föld és még elég sokan élnek itt rajtad kívül.
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Nettó 160 + cafatéria + juttatások a mai világban egy olyan munkáért, amihez elég a 8 általános nem egy rossz meló. Nagy barom aki felmond.
2012. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"

Szerintem azért néznek ki így a járművek, mert a vezetőség kitalicskázza a pénzt.

"


Már elnézést de a járművek kinézetének éppen a legkevesebb köze van ahhoz, hogy mennyi pénzt lopnak a főnökök. Annak már sokkal inkább köze van, hogy milyenek az "utasok" a sok cigány, aki tele szotyizza a buszt, meg a sok idióta "rapper" köcsög aki "széjjel taggeli" a buszt, mert az milyen menő. A rágó sem magától kerül az ülésre, a kapaszkodóra. És a sort még sokáig folytathatnánk...

2012. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
szerintem meg azért ilyenek a buszok, mert sok olyan használja mint a kérdező! ne sajnálja senki azt a 150e fizetést a 8 osztállyal rendelkező sofőröktől ,nekik sokkal több a gondjuk a gyagyás utasokkal mint a főnökeikkel!! a sofőröknek nagyon nagy a felelőségük a 150e hez képest!
2012. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

utolsó:


Én személy szerint nem a sofőrtől sajnálom a 150e-et, de ha már felelősségről beszélünk, akkor egy orvos fizetése 120e és némiképp több tudást és nagyobb felelősséget igényel...

2012. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!