Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁK Hatósági igazolvány...

MÁK Hatósági igazolvány használata? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Távolsági autóbusszal szeretnék közlekedni városon belül. Így időt spórolnék a helyi járathoz képest. Ennek ingyenesnek kell lennie, nem? Csak mert a sofőrök nagy része úgy néz rám, mintha a Holdról jöttem volna...
2012. nov. 6. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat elég nagy .... igénybe venni egy Budapest - Debrecen járatot két utcanyi távolságra. ...
2012. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak a helyi járaton ingyenes a távolságin (még városon belül is) 90%-os jegyet kell váltani.
2012. nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Távolsági járatok tudtommal nem szállítanak városon belül, helyközi, elővárosi járatok igen. Egyes városokban ilyenkor helyi járati díjszabás szerint is adják ki a jegyet (pl. a Gemenc Volán buszi Szekszárdon), ilyenkor nyilván ingyenes neked, de a legtöbb helyen ekkor is helyközi díjszbás szerint adnak jegyet, ilyenkor csak 90 % kedvezmény jár.
2012. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.-nek üzenném, hogy az ami neked 2 utca az nekem 7 km. Kicsivel több, mint 2 megálló van addig. Város egyik végéből a másikra használom. Arról nem tehetek, hogy helyi járat legforgalmasabb vonala 2 óránként megy és akkor is annyian utaznak rajta, hogy sokszor még csuklós buszra sem lehet felférni...

Többieknek köszönöm a választ, de időközben megkérdeztem a volántársaságot is, ők arról tájékoztattak, hogy városon belül használhatom ingyen a kártyát helyközi járatokon is.

2012. nov. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!