Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Novemberi bérlet, régi azonosí...

Novemberi bérlet, régi azonosítóval. Megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Felsőoktatásban intézményt váltottam, újrafelvételiztem máshova. Így az előző féléves matricám még érvényes volt október végéig, az új diákom (NEK-es) még nem jött meg, igényeltem ideiglenes diák igazoló lapot. Annyi a bökkenő, hogy én a novemberi bérletemre már ráírtam a régi diákom számát, az igénylő lapon meg ugye más szám van. Nem szeretnék új bérletet venni, így is elfogadják, nem fognak megbüntetni?

Mert én be tudom az ellenőröknek mutatni a régi diákomat is, hogy ugyanaz a szám, meg a név is (hogy nem loptam, meg nem találtam a bérletet).


2012. nov. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogadják el. Ellenben párszáz forintos kezelési költségért minden tömegközlekedési vállalat kicseréli ilyenkor a bérletet!
2012. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszi! :)

Csak valamelyik nap azért büntettek meg, mert már a novemberi bérletet használtam, de a matrica csak az októberivel jó... De szerencsére még az is megvan, így ha bemutatom, "csak" 800 ft-ot kell fizetnem...:D

2012. nov. 7. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
ne parázz nem ba*zhat meg! csak legyen ott a régi diák is meg az ideiglenes is..
2012. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De megbachat. Még ha ilyen jópofán próbálja leírni a kedves hülyeséget beszélő válaszoló.

A bérleten az érvényes okmány számának kell lennie. A régi diák már nem érvényes.

Kezelési költségért csere majd a bérletre az OM kódot kell írni. Az lesz az új diák száma.

2012. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!