Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bliccelők ti hogy csináljátok?

Bliccelők ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Én sajnálok havonta 10.000-ret kiadni egy papírdarabért pláne ha alig használom,vagy ha csak 2 megállókat utazom vele!arra lennék kíváncsi,hogy ki,hogy szokott bliccelni?:)

2012. okt. 26. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem voltam pontos!:) tudom,hogy jegyekkel utazgatni lehet és,hogy ha jön az ellenőr,akkor lyukasztunk stb. csak arra lennék kíváncsi,hogy van e más tipp is ilyen helyzetben,és mi van ha elkap az ellenőr mit csináltok?
2012. okt. 26. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utazási szabályzatban is benne van, hogy azt az utast, aki megtagadja a pótdíjfizetési intézkedést, haladéktalanul le kell szállítani a járműről. Magyarán jogod van leszállni, kivéve ha közteresek is vannak, mert ők igazoltathatnak. Azonban őket könnyű kiszúrni a mellény miatt.
2012. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaja igen!:) és van valami "jellegzetességük" szerinted az ellenőröknek?(akik nincsenek közteresekkel) Meg persze a ruhát leszámítva,mert ugye vannak ezek a civil ruhások akik csak a szalagot húzzák fel a kezükre!ezeket ki lehet szúrni?
2012. okt. 27. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknél van általában valamilyen táska (kézi vagy öv), még egyértelműbb ha kilóg belőle egy toll. Otthonosan mozognak, nem bénáznak a felszállásnál, nem futnak a busz után. Csoportosan állnak a megállóban, majd hirtelen szétválnak. Jegyzetelnek a megállóban. Felszabadultan beszélgetnek a buszmegállóban.
2012. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül utazom, nem ülök le, a jegyet készenlétben tartom közel a lukasztóhoz. Ha rossz a tintás lukasztó, akkor nyugodtan várom az ellenőrt, mert úgyis eltépi. Ha túl halovány a tinta kifogyása miatt az érvényesítés dátuma, akkor azt a jegyet újra felhasználom, legfeljebb vitatkozom egyet az ellenőrrel ha kiszúrja. Hogy ne legyen kicsit se feltűnő a kétszeri használat, mindig teljesen be kell nyomni a jegyet az elektromos lyukasztóba. Zsúfoltabb buszon igyekszem végig az ajtónál maradni, hogy ellenőrzés esetén lehessen kifogásom, hogy nem tudtam elmenni a lukasztóig.

Én is sajnálnék havi tízezret kizárólag buszozásra költeni, mert nem használnám a bérletet a hónap minden napján, és beteg is lehetek, ami újabb többnapos kiesést jelentene, amit nekem senki nem térítene meg.

2013. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom! :) Ha egy héten 1-2 szer kell mennem messzebb távra,de átszállással,akkor nem éri meg egy bérlet,de a jegyek sem már 350 ft-ért! :S
2013. ápr. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!