Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki segítsen már hogy...

Valaki segítsen már hogy hogyan jutok el legegyszerűebben Csepelre a nyugati pályaudvarról, lehető legolcsóbb megoldás érdekel legkevesebb átszálással?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Szent Imre térre szeretnék eljutni,onnan már gyalog is megy,de a végső célom a József Attila út lenne!?
2012. nov. 18. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A Nyugatitól Csepelre legegyszerűbb 4/6 villamossal a Borárosig, onnan HÉV-vel. Egy átszállás, rém egyszerű.


De biztos van buszos megoldás ami közelebb tesz le - használj útvonaltervezőt, pl. www.utvonalterv.hu

2012. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 skorpiop válasza:
Én is ezen az útvonalon jártam sztem busz az meszebb van és tovább is tart, hiszen ott vannak közlekedők és megállók, míg a vonatnál(HÉV) szabad asín pálía!
2012. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem ha vonattal jössz, szállj le hamarabb, Kőbánya-Kispestnél. Onnan pedig 151-es busszal menj le a Rákóczi térig, kb 25 perc, és attól már csak egy saroknyira van a József Attila utca.


Itt a menetrend:

[link]


És Google mapsen tudsz útvonalat is tervezni:

[link]


Így spórolsz sztem egy jó fél-egy órát is akár.

2012. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!