Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Teknap elhagytam a sapkámat a...

Teknap elhagytam a sapkámat a metrón. Van valami esély arra, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az már rég valakinek a fejére került. Esetleg nézz érdeklődj a bkv-nál a talált tárgyak osztályán. De ne reménykedj.
2012. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jeannie válasza:
100%
Én rendszeresen elhagyom a dolgaimat a BKV-n, és nagy részük meglesz :) A végállomáson össze szokták szedni a vezetők és leadják amikor mennek leadni a műszakot az Akácfa utcába a székházba. Itt tudsz érdeklődni: 258-4636/3-as menüpont.
2012. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 4. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
telefonon sajnos nem tudom őket elérni.. bemehetek hívás nélkül is az akácfa utcába?
2012. dec. 4. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amilyn jóarcok a pestiek szerintem már nem akarod a fejedre tenni azt a sapkát. (Teleköpdösik, ráül a dagadt mózes meg a többiek recsegfefingás a sapkádra, csövesek viccből felrakják - teveket bele-belepöccintik + orrfújás a sapesszal) - szerintem hagyd a fenébe.


Ha meg nagyon márkás volt úgyi ellopta egy c típusú tőlük meg nemigen lehet már visszaszerezni.

2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér az hogy bemész és utánakérdezel.
2012. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat ne várjál. Értékesebb holmik is tűntek már el a metrón. Alig pár éve, rendeztek egy kiállítást a Deák Ferenc téri múzeumban. Voltak érdekes dolgok és nem lett meg a gazdája.
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!