Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet magyak bkv villamos...

Hol lehet magyak bkv villamos modelleket vásárolni?

Figyelt kérdés
Budepesten közlekedő villamosokat szeretnék vásárolni ho méretarányban. aki tud ilyet, annak megköszönném

2012. dec. 8. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg:

[link]

[link]

2012. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó hát köszönöm szépen :)

és a metróról és a fogaskerekűről te tudsz / és vki más tud vmit ajánlani?

2012. dec. 10. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ilyet találtam, itt láttam metrót is:

[link]


És van egy srác, aki házilag is megcsinál kb bármit:

[link]


Itt egy cikk is róla:

[link]

2012. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oh, hát köszönöm szépen, nagyon :)
2012. dec. 11. 18:50
 5/7 A kérdező kommentje:
de fogaskerekű nem volt köztük :(
2012. dec. 11. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


WUMM modell honlapját ajánlom, játékudvar (Bp, Nagydiófa utca), Index Börzén is szoktak lenni nagy ritkán. Vagy az Erzsébet körúton a Wesselényi és a Király utca közötti modellboltban szokott lenni troli, villamos, meg metró, illetve Ikarus modellek. Illetve, ha rákeresel, hogy "városi tömegközlekedés index" ott van egy fórum, ahol ezekkel foglalkozó "kollégák" vannak. Gyakran olcsóbban adnak el modelleket, mintha újan vennéd boltba.

2013. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és fogaskerekű modelljét én még nem láttam. Az EV típusú "kék" szovjet metrók, UV típusú meg egyébb régebbi villamosok szoktak lenni boltokban. Ha más típusra vágysz, ajánlom az előbb említett boltokat, topikokat.
2013. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!