Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánhoz nehéz bejutni sofőrnek?

Volánhoz nehéz bejutni sofőrnek?

Figyelt kérdés

Le szeretném tenni a C, D jogsit, mire betöltöm a 24-et(jövőre annyi lesz a korhatár) addigra lesz is rá pénzem és a volánnál szeretnék dolgozni.

Úgy vettem észre hogy fiatal sofőr szinte nincs is, én 30 év alattit nem is láttam, talán egyszer de az másik társaságnál volt.

A legtöbb sofőr 40-50 éves.


Másik: A sofőrök ugye hétvégén is dolgoznak. Azért van 1-2 hetente szabadnapjuk hétvégén?


2012. dec. 13. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
a volán egyáltalán nem a fuvarozás csúcsa...
2012. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked az a vágyad, hogy a csomó pénzbe kerülő jogsi havi 120-at hozzon neked havonta, hát akkor hajrá. Én a helyedben inkább kimennék külföldre, vagy ha magyarország, akkor biztos nem a volánnál dolgoznék így fiatalon. Azért van csak idős sofőr.
2012. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem azért van sok idős sofőr mert a volán már nem fizeti a jogsit. Régen le lehetett náluk tenni és 2 éves szerződésed volt.

Havi 120 nekem jó lenne mert most kb 70-et keresek feketén és ilyen hideg időben nincs munka, tehát 1 évben úgy 8 hónapot dolgozok.

Külföld is jó lenne de nem tudok még németül.

2012. dec. 13. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá ismerettség. De mielőtt lerakod buszra a jogsit, tájékozódj hogy keresnek e sofőrt egyáltalán.
2012. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát. Ha így áll a helyzet, inkább tegyél le egy pár hónapos OKJ-t és menj el ruházati eladónak valamelyik plázába. Ott is megkeresed a 120-at, egyik barátom is annyit keres. Ő Pepe Jeans-es. És legalább nincs stressz, mint a buszsofőrnél, hanem tök nyugodt meló. De rakás munka van még amit simán megkapsz amiért ilyen fiatal vagy. Ráérsz majd te is 50-60 évesen buszt vezetni, ha már nem kellesz máshova. Velük is ez a helyzet mindnyájukkal sajnos...
2012. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A legközelebbi pláza 100km-re van :D


A környéken amúgy sincs munka, itt egy bolti eladó 70-80-at keres.

Aki a 120-at megkeresi nettóban az már nem panaszkodhat hogy keveset keres, mert van aki még túlórával se keresi meg.

2012. dec. 14. 17:46
 7/8 gomzoli ***** válasza:
Azért nem látsz fiatal sofőröket, mert nem jutnak be. Nem akarlak elkeseríteni, de akkora hátszél kell, hogy úgy lökjön be az ajtón. Vagy kihalásos alapon, vagy qrva nagy protekcióval sikerülhet.
2012. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki írta azt a baromságot hogy 120 a fizetés akkor nagyon téved!Busz sofőr az ismerősöm és ő mondta hogy bőven 100 alatt van a fizetésük és cserébe nagy felelősség van rajtuk mert a buszt is egybe kell visszavinni ami nem is annyira egyszerű a sok barom sofőr miatt az utasokra is vigyázni kell ugye ott vannak a kisebbségek akikkel egyre több a gond a buszok állapota se a legjobb lerobbannak,télen nincs fűtés,nyáron nagyon meleg van és még arról nem is írtam hogy ugye a pénzt is megfelelően kell kezelnie és ha hiány van azt neki kell kifizetnie szóval nem a legjobb meló és elég monoton!! Én is lebeszélnélek róla inkább próbálkozz máshol nem éri meg!!
2012. dec. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!