Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SEGÍTSÉG! Mit tegyek ha...

Dorinaziaa kérdése:

SEGÍTSÉG! Mit tegyek ha elhagytam a bérletem és minden személyi iratomat?

Figyelt kérdés

Egy Volán buszra szálltam fel és akkor még megvolt mindenem de amikor már leszálltam már nem volt nálam, szóval lehet hogy a buszon hagytam és nem vettem észre, hogy nincs meg csak akkor amikor már hazaértem.

Segítsetek,légyszi!


2012. dec. 15. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pályaudvaron hogy nem találtak-e személyi iratokat. Vagy ha gyakran jársz azzal a busszal akkor a sofőrt is kérdezd meg. Ha nincs meg akkor új személyi stb, stb...
2012. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma pont nem a szokásos buszommal mentem haza:(
2012. dec. 15. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első: Ha volt benne bankkártya azt tiltasd le.

Az egyéb igazolványokkal várj pár napot, hátha visszaküldik.

Kérdezd meg a végállomáson illetékes buszvállalatot nem adták-e le.

Ha semmi, akkor irány a rendőrség feljelentést tenni (ez KÖTELEZŐ! mert visszaélhetnek az igazolványaiddal!!!) és mehetsz új igazolványért.

2012. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
renben! köszönöm a segítséget
2012. dec. 17. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglett azóta? Ha nem és még nem szóltál a rendőrségnek, akkor mindenképp tedd meg, mert tényleg visszaélhetnek vele. Itt az oldalon olvastam, hogy valaki a kérdező évek óta elhagyott és már rég lejárt diákigazolványával utazott BKV-n és jött neki a büntetés...
2012. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!