Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen büntetés jár ezért?

Milyen büntetés jár ezért?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel utaztam a buszon és nem volt a buszjegyére pecsételtetve az idő meg semmi és jött az ellenőr és amikor észre vette azzonal rápecsételtette,de az ellenőr ennek megfelelően is megbüntette,de a barátnőm hamis nevet adott meg és mindenben hamisat adott meg. Ezt így megússza majd?? vagy ki fog derülni vagy lrsz-e valami következménye?? 14/L

2012. dec. 21. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem hoz a Télapó ajándékot neki.
2012. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez

[link]

2012. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem jár semmi érte?? :DD
2012. dec. 21. 12:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják az adatait, akkor hogy büntetnék meg? Azt se tudják hól keressék.
2012. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. Oké. Mert Valmi derék utcai számot mondod el de nem ott lakik meg hamis nevet stb. szal csak azért kérdezem mert oda adta neki azt a sárga csekket és mondta hogy 15 napon belül ha nincs kifizetve akkor 12 ezer Ft. de ilyenkor nem tudnak semmit csinálni?!
2012. dec. 21. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
De tudnak: legközelebb, ha rendőrrel jönnek, és felismerik, el is viszik kicsit beszélgetni.
2012. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel az ellenőr nem kérheti el a személyi igazolványt, így szerintem nem vagy köteles neki megmondani az igazi nevedet. Ha rendőrrel van, az más.
2012. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát az ciki!! de szerintem nem sűrűn jönnek rendőrrel. meg egyáltalán tudják,hogy befizette-e vagy nem??
2012. dec. 21. 13:21
 9/12 A kérdező kommentje:
a barátnőm 13 éves szóval még nincs személyi igazolványa de kérte tőle a lakcím igazolót meg a diákit mondta,hogy nincs nála és akkor mondta,hogy jó akkor mondja a nevét meg stb. és így hamisat adott meg.. de szerintem sem lesz ennek semmilyen következménye! de mondjui nem vagyok szakértő,de szerintem rendőrrel nem nagyon szoktak jönni
2012. dec. 21. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

"Hát az ciki!! de szerintem nem sűrűn jönnek rendőrrel. meg egyáltalán tudják,hogy befizette-e vagy nem??"


- Nem az a lényeg, befizette-e, hanem hogy ha kdierül, kamu a cím, mert nem létezik, akkor elég hamar kiderül, hogy valami nem oké.


"a barátnőm 13 éves"


- Na, így m g jobb, mert szüleit keveri kellemetlen helyzetbe.


Valami halvány jelét mutasd, hogy azért nem oké, amit a barátnőd tett, és ne az nyugtasson meg, hogy úgysem bukik le.

2012. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!