Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért a vezetők mondják, hogy...

Miért a vezetők mondják, hogy "Kérem vigyázzanak, az ajtók záródnak! " az alstom metróknál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok senkit kérdezni,inkább az eszemet használom! demszkyt meg utálom,mint a varjú a rohadt tököt! (Még azt sem érdemli meg,hogy nagy betűvel írjam le a nevét! Az meg már egyenesen sértő,hogy azt írod: demszky apádat...)
2012. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
Nem én választottam meg nem tudom hány cikluson keresztül. Nem én éljeneztem a Budapest Parádén őt!
2012. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Ha az eszedet használod, akkor miért itt teszed fel a kérdést? Miért nem a metróvezetőktől kérdezed meg vagy a Vitézy Dávidka elvtárstól?
2012. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

13/13!!! Ilyen hülye kérdés akkor se tennék fel,ha kényszerítenének! Válaszoltam rá! Mondom: az eszemet használom!

Ffi/38

2013. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,elírtam: 13/14!!! Nekem ne elvtársat emlegess,én csak magamban hiszek...
2013. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!