Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért utaznak egyesek a két...

Miért utaznak egyesek a két metrókocsi közötti ütközőkön? Az ilyeneknek egyáltalán tiszta az agyuk? Az ilyen nem fél?

Figyelt kérdés

én nem vagyok pesti de ma ahogy ott láttam egy csávót....

komolyan úgymegijedtem


2012. dec. 22. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták.
2012. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Hol láttál ilyet? Csak mert év két és fél éve napi szinten metrózok és nem láttam még ilyet!
2012. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves koromig metroztam napi szinten, de ilyet sose láttam. Bár mostanában lett ez nagy divat. Úgy látszik nem elég veszélyesek az orosz metrokocsik, még rá kell tenni egy lapáttal!
2012. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A természet próbál megszabadulni a mentálisan sérült egyedektől.
2012. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő. Legközelebb, ha ilyet látsz, azonnal értesítsd a járművezetőt a vészhívón keresztül, mert ez nem vicc.
2012. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
Hagyjátok, az evolúció kegyetlen dolog, az ennyire életképtelen egyedek hadd végezzenek magukkal. Amennyi ilyet látok a munkám során, írhatnék én is egy darwin díjasok könyvet
2012. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy ha leesik, akkor miatta áll isten tudja meddig a metróforgalom.

Egyébként meg menőzés, vagizás, HMCS státusz demonstrálása. Szintlépéshez le kell videózni a "kalandot", és felrakni a tecsőre.

2012. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hónapja éjfél körül az utolsó járaton láttam egy 20 év körüli vagánykodó csávót aki valamit ügyeskedett az ütközőnél de amikor mondta hogy az ajtók záródnak gyorsan bement a kocsiba.
2012. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régebben, a villamoson, ez volt a tujázás (igaz, akkor, némileg másabbak voltak a villamosok).

Úgyhogy, nem új keletű a dolog, de anno, a bliccelésnek volt ilyen formája. Ma, meg, egyszerűen, önkényes szervdonorok (bár nem tudom, hogy áramütésnél, mennyire roncsolódik az ember szervezete)/b@rmok játéka lett ez.

2012. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, talán 1-2 éve a Tv-ben is volt szó róla hogy vannak ilyen agyhalottak akik az ütközőkön utaznak, ez valami szörfözés vagy mi a búbánat a neve.

Csak egy gond van, ha picit is elveszti az egyensúlyát már darabokba fogják összekaparni a sínekről.

2013. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!