Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan honlap, amelyen...

Van olyan honlap, amelyen utána tudok járni közlekedési híreknek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi mely járatokon lesznek januártól közterület fenntartók Budapesten Nem szoktam bliccelni, egyszerü kiváncsiság a részemről.

2012. dec. 29. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A tudásszomj nem ismer határokat:D
2012. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha ezt kiírnák, akkor mi értelme lenne az egésznek?
2012. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez olyan, mintha lenne egy honlap amin összegyűjtenék, hogy éppen melyik boltban nincs biztonsági kamera, melyiket nem szokta figyelni rendőr, melyik bankba nincsen bekötve modern riasztórendszer, vagy ki fog hosszú időre elmenni otthonról XD
2012. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elárulom: elméletileg a főváros területén bárhol előfordulhatnak, a gyakorlatban pedig a frekventált belvárosi viszonylatokon és azok csatlakozó járatain fognak mozogni. Bármelyiken, bárhol.
2012. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A traffipaxot is be szokták jelenteni (rádióban, meg más helyen is, arról nem beszélve, hogy használható traffipax radar is), így ezen a kérdésen sem kell csodálkozni. Nem az autósokra mutatok, csak egy hasonlósággal élek.

Kérdező: erről, általában a [link] oldalon, tudsz olvasni. Más helyen, nem nagyon, sajnos, ezeket 'titkosítsák'. Igaz, én is, gondolkoztam már, ellenőr-figyelőn.

Egy biztos: Újpest központ (bár, 7 óra előtt, még sosem találkoztam velük), Nagyvárad tér metróállomásokon, lefele menet, nézni szokták. Ott, állandóra veheted ezt. A kifele menetbe való ellenőrzést, volt amikor, elfelejtették bemondani, vagy kicsit későn kapcsoltak. Nem mondom azt, hogy a metró szerelvényre visszapattanó utasok miatt tegyék ezt, hanem a feljáró emberek miatt, hogy kifele menet, ne legyen tolongás.

2012. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na én is pont ezt a traffipaxos dolgot akartam írni. Van ország, ahol táblát is kitesznek, hogy radar control (itt is előfordul). De valamiért nem ment el a válaszom. Azt hittem, moderálták, mert írtam, hogy én szoktam bliccelni, és engem érdekelne is, hol vannak az ellenőrök. Igaz marha ritkán bkv-zom. Az a pár alkalom, meg csak kijön az adóból, amit befizettem, és a bkv-nak megy :)
2012. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!