Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 3-as villamoson szoktak bkv...

A 3-as villamoson szoktak bkv ellenőrök járni? Ha igen, milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Csak néhány napig járnék vele, bliccelni szeretnék, mert a próbanapokat nem fizeti a munkaadó. (Így is vidékről járok be, ami elég drága mulatság.)

Ha egy ellenőr véletlenül ezt olvassa gondoljon bele, hogy nem hobbiból teszem ezt, csupán egy szegény f&sz vagyok, aki próbál(na) valamit kezdeni az életével.



#BKV #3-as villamos
2012. szept. 22. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak ellenőrök járkálni rajta. Az, hogy milyen gyakran, azt már nem tudni. Most már semmit sem lehet tudni, mert a BKV már véletlenszerűen küldi az ellenőreit.
2012. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 3-as villamos fokozottan fertőzött, mert a vonalán van az ellenőrök központja, ahonnan indulnak-mennek vissza.


Amúgy is menj gyalog ha nincs pénzed jegyre.

2012. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos imádják, kerüld, ha csak teheted..
2012. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es: a Bosnyák tértől való kirajzás már megszűnt, ha erre érted, de azért tény, hogy sok az ellenőr rajta.
2012. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4! Ezt honnan veszed? Még mindig onnan indulnak, ezért is vettem inkább autót..
2012. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak lenni. Múlt hét reggelén is jött egy rocker külsejű srác / szimatszatyor, hosszú haj, metálos póló, bakancs /, majd felcsapta a karszalagot és elkezdte kérni a jegyeket, bérleteket. Franc se gondolta volna, hogy ez egy ellenőr. Nagyon cselesek tudnak lenni.
2012. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
BKV-ellenőr egy darab se, de BKK-s annál több. Bár szerintem ez nem baj, aki használja (pl. én), fizessen is érte!
2012. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!