Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » DKV járaton mit kér az ellenőr...

DKV járaton mit kér az ellenőr, ha büntet?

Figyelt kérdés
Milyen adatokat?

2013. febr. 7. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mivel van bérletem még sosem büntetett meg.
2013. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, szerinted hasznos a válaszod?


------

Személyazonosságot kell igazolni. Ugyanakkor a jogosítványa kb. a pincérével, sakkőri elnökével egyenlő. Azaz ő tk. csak kérhet.

2013. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szokásos személyes adatokat, név, lakcím, születési idő, stb. De igazolványt is kér hozzá, és hallottam már olyat, hogy egy srác azzal próbálkozott, hogy nincs nála igazolvány, de mondja fejből az adatait (miközben bediktál néhány kamu adatot), de az ellenőr rendőrt hívott hozzá. Bár nem tudom, jogilag valóban eljárhat-e így, de azért nem árt vigyázni.
2013. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Személyi igazolvány,lakcímkártya.

Ha nincs akkor egy útlevél is jó.

Ha semmi nincs,akkor rendőrt v közterületest hív aki vissza tart a rendőrség kiérkezéséig és a rendőrök előtt kell az adatokat bemondani az ellenőrnek,mert ők előttük nem lehet hamis adatot bemondani mert leellenőrzik.

ennyi

2013. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!