Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonaton felejtettem ma egy...

A vonaton felejtettem ma egy számomra nagyon fontos dolgot. Ha holnap megkérdezem a kalauztól, aki akkor a vonaton volt, hogy megtalálta-e esetleg, van remény, hogy vissza is kapom? Mennyire figyelnek ők erre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annak már nyoma veszett, bármit is hagytál fent.
2013. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el. Jobban jársz ha veszel egy új vibrátort.
2013. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második :)


De hogy válaszoljak is a kérdésre: a legjobb lenne, ha nem várnál holnapig, mert lehet, hogy ez a számodra kedves dolog még mindig a vonaton van, valamint az sem biztos, hogy holnap ugyanaz a kalauz lesz. Hívd fel a Mávinform-ot, ők elmondják, hogyan tudnak segíteni. Én is jártam úgy, hogy fent felejtettem egy táskát a vonaton. Megkérdezték, hogy melyik vonat volt az, a járatszámból pedig kiderítették, hogy most melyik járaton közlekedik az a vonat. Felhívták a kalauzt és kiderült, hogy a táska még mindig a vonaton van. Ekkor visszahívtak és megkérdezték, hogy melyik állomáson adják le. Másnap elmentem a megbeszélt helyre és tényleg ott volt a csomagom. Szóval akár lehet szerencséd is.

2013. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hármas: köszönöm, megpróbálom, hátha én is sikerrel járok. A kalauzra azért gondoltam, mert látásból ismerem, és hétfőnként mindig látni szoktam. De jobb hamarabb biztonságban tudni amit elhagytam.
2013. febr. 17. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, mielőbb jelezd a vasúttársaságnak, hogy mit és melyik vonaton, hozzávetőlegesen melyik kocsi melyik ülőhelyénél hagytad el és főleg, hogy mit! Nyilván messze van a 100%-tól a megtalálási arány, de én is láttam már elhagyott csomagot kajtató, majd megtaláló és leadó kalauzt.
2013. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sikerült visszaszereznem. :)
2013. febr. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!