Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok egy új kőbányai...

Mit gondoltok egy új kőbányai villamosvonal létesítéséről?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan terveket, miszerint a 85-ös buszt részben kiváltanák villamossal Kőbányán.

A tervek szerint valahonnan a kispesti Kossuth tértől indulhatna, így érintené Kőbánya-Kispestet, s a Sibrik Miklós úton haladva érné el az Újhegyi lakótelepet, majd a Harmat és a Mádi utcán elkanyarodna (ugyanúgy, ahogy a 85-ös). Aztán a Gitár utcára térne és a 28-as villamoshoz csatlakozna az Élessarokig, ahol pedig a Fehér úton haladva érné el az Örs vezér terét.


2013. márc. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kőbánya munkásnegyede Pestnek. Ez fontos. Azért fontos, mert ez befolyásolja a véleményem. A melós, ne villamosozgasson itt, kérem! Menjenek gyalog vagy biciklin. Behúzott nyakkal, mereven az aszfaltot bámulva. Hová jutna a világ, ha mindenki a ki prosztó, itt elkezdene urizálni, meg villamoson járni, mert a lába már nem is elég, mi! Ma egy villamos, holnap a világ! Egyszóval, mélyen ellenzem az új kőbányai villamosvonal létesítését. Talán Újpesten lehetne. Igaz az is melós negyed, de legalább van futball kultúrája. Szóval Kőbányán semmiképpen se. Szerintem ez nem is vita tárgya.
2013. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, te ezt komolyan gondolod, amit leírtál?
2013. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Jól körüljártam a témát, véleményem ennek megfelelően komoly, megalapozott.
2013. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!