Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire büntethetnek?

Mennyire büntethetnek?

Figyelt kérdés
Ha nincs érvényesítő, a diákigazolványon, mennyi bírság róható ki??
2013. márc. 2. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
BKV-n MÉV-on Volánon, helikopteren, esetleg űrhajón?
2013. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
buszon
2013. márc. 2. 19:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Volán, DKV
2013. márc. 2. 19:45
 4/10 anonim válasza:
ha bemutatod a bérleted, és az érvényes diákod adott időn belül akkor 5k val megúszod
2013. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Közlöd a kallerral hogy leszállsz a következőnél, fogod magad, és leszállsz. Önmagában nem igazoltathat és nem tarthat vissza.
2013. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aztán kap két kiba.szottnagy pofont, amit nem köszön meg. Az ilyen férgek meg is érdemlik...

Flash nem szeretnél az okos tanácsaiddal más oldalra költözni?

2013. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, csak nem kalauz vagy? Egyébként áruld el, hogy ha az iskolában mondjuk nem adnak matricát mert nincs nekik, az iskolalátogatásit meg nem fogadja el a kaller, csak az utólagos bemutatásnál, akkor minden alkalommal fizessen 500-1300 forintot? Csak azért mert nem képesek időben kiküldeni a minisztériumból a matricákat? Megtörtént eset.


Na ezért adom a neked nem tetsző "okos tanácsaimat" barátom, ha nem tetszik pontozz le névtelenül, remélem erre áll a cerka.

2013. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Akkor minden alkalommal fizessen 500-1300 forintot?"


Nem barátom, erre feltalálták az ideiglenes diákot, ami immáron 1,5 éve INGYENES, 60 napig érvényes, és csak egy sima pecsétes A/4-es papír.

Emellett 18. éves kor betöltéséig NEM kell matrica.

Egyéb hülye indok?


Ezért mondtam, hogy ha lehet, az olcsó okoskodó tanácsaidat tartsd meg magadnak. Mert szabályt kikerülni, lopni csalni hazudni azt nagyon tudunk, jah, meg sírni, hogy nekünk miért nincs csili-vili buszunk-vonatunk mint nyugaton. Csak azt felejti el mindenki, hogy közben az agyunk meg azon jár folyton, hogyan kerüljük el a fizetést...

2013. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát utolsó, azért az a pénz, amit mi befizetünk az se a cég zsebébe megy, hanem egy jófej politikus zsebébe...nem attól nincs nekünk európai színvonalú tömegközlekedésünk, mert az utasok nem fizetnek...én 10 év alatt is bliccelhetnék, mire 20-30 milliókat vonnék el a közlekedéstől a lopásommal, amíg egy ember meg 10 perc alatt zsebre rak ennyit, aztán eltűnik vele. amúgy meg minden másban igazatok van...ez nem ment fel senkit az alól, hogy jogosulatlanul vegyen igénybe kedvezményt...én is a múlt hétvégén távolsági buszon jártam úgy, hogy elfelejtkeztem a matricáról, sofőr meg megnézte, és fizettem teljesárú jegyet...nem egyből azon gondolkoztam, hogy várok a következő buszig, hátha az majd nem nézi meg...
2013. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, a héten bementem suli titkárságára, és 1 percen belül adtak is matricát...szóval nem küldtek el azzal, hogy most nincs...
2013. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!