Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha még nincs diák igazolvány,...

Ha még nincs diák igazolvány, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdte az első osztályt és még nem jött meg a diák igazolványa. A bérlet pedig azzal együtt a diákigazolvány számának beírásával együtt érvényes. Ilyenkor mi ateendő? Ha ellenőriznek, mit mutassak az ellenőrnek az üres bérletet, lakcímigazolvánnyal, vagy mit? Fityiszt?
2009. szept. 15. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azt szerintem ne :)

Menj szépen el az információhoz, és kérdezd meg, de szerintem, ha elsős,( mivel 18 éves koráig tanköteles, és gondolom ennél nem néz ki többnek) nem lesz gond, valószínű nem fognak belekötni :)

2009. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem.
2009. szept. 15. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
az iskola tanulmányi osztályán lehet kérni ideiglenes diákigazolványt ami 60 napig érvényes.Kell hozzá egy igazolványkép.
2009. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy reménykedsz hogy az ellenőr nem kötözködik hogy az 1-ős gyerek több mint 18-nak néz ki vagy ha a biztosra mész kérsz iskolalátogatási igazolást.
2009. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!