Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a MÁV jegyvizsgáló-táska...

Ez a MÁV jegyvizsgáló-táska milyen márkájú? (Kép linkje a magyarázat mezőben)

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 22. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs márkája, külön a mávnak gyártja egy vállalat.
2013. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Á értem :( köszi, azért remélem vaterán lehet majd rendelni, imádom a MÁV-egyenruhákat. :D
2013. márc. 22. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha vaterán lenne eladó, ugyanis a jegyvizsgálók nem örökbe kapják, hanem szerszámkönyvre adják ki nekik. Ha leszámolnak és elmennek a vasúttól, le kell adni. (Vagy ki kell fizetni horror áron.) Cserében ha megsérül bármikor kicserélik.)
2013. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak azért gondoltam mert vasutas sapkát, sálat, zakót meg nyakkendőt már rendeltem vaterán. :)
2013. márc. 22. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen de ezek munkaruhák, amik kihordási időre vannak nem szerszámkönyvre. Amit kihordási időre kapsz az az idő lejártával "elévül." Ugyanis azon idő alatt elvileg szétmegy a mosástól, elkopik, elszakad stb. Ezeket nem cserélik ki, ha tönkremegy, kivétel garanciális hibák. (Pl. cipőtalp.)

Amit szerszámkönyvre adnak ki, az nem munkaruha hanem munkaeszköz, azt pedig a munkáltató köteles cserélni ha tönkremegy időtől függetlenül.

2013. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, de pl. a sál meg a kötött pulcsi meg a kék póló még bontatlan, zacskós állapotban volt és rajta volt a cetli is amire a gyártó és a ruhadarab adatai voltak feltüntetve, szóval az még használatlan volt.
2013. márc. 23. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Fater már vagy 7 éve nyugdíjban van... de a Vasutas cipő még mindég fain... meg van vagy 5 pár otthon. (téli, nyári) :D :D
2013. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is vannak mávos cuccaim. Valamikor úgy szoktam elmenni suliba hogy full vasutasnak kiöltözök. Elég olcsón vettem a pólókat, pulcsit, dzsekit. Én is igencsak MÁV fan vagyok :)
2013. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Rokon lélek :) :D Én is szivesen kiöltöznék vasutasnak ugy mennék iskolába de osztálytársaim kiröhögnének :(
2013. márc. 25. 23:32
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ti nem vagytok normálisak az biztos.
2013. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!