Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszbérlet? Hogy van ez?...

Buszbérlet? Hogy van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most már olyanok a bérletek, hogy a gép írja be, hogy honnan hova szól vagy még nekünk kell kitölteni kézzel?Ha kézzel kell kitölteni ti ki szoktátok tölteni egyáltalán?(Sokaktól hallottam, hogy ki se töltik, csak ezért kérdezem)Ha jön az ellenőr mit szokott megnézni rajta, a számot ellenőrzi vagy csak ránéz, hogy van-e bérlet és kész?

2013. márc. 31. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a sok kérdésért, de nem akartam mindet külön írni.
2013. márc. 31. 21:35
 2/4 anonim válasza:

hát én még nem vettem áprilisi bérletet, de nem is hallottam ilyenről, amit te írsz :D

szerintem ezt a gépkitöltőset te arra értetted, hogy a "sárgakártyádat" (bocsi én így használom) beteszik egy ilyen kártyaleolvasóba, és azzal vehetsz csak bérletet, ha az nálad van(meg persze ha diákot kérsz a diákodat és fel kell mutatnod). aztán odaadják a bérletedet, amit ki KELL tölteni, mert ha jön az ellenőr, akkor 5000 forinttal megbüntethet. egyébként a nevedet nézik rajta, a számodat, és azt, hogy honnan hova érvényes(bár ezt csak a havi bérletre kell ráírni, amit 28-5-éig, veszel meg). utazásnál legyen nálad mindig a bérlet, sárkakártya, diák, mert ha valamelyik nincs....:/

remélem érted :D

2013. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Bocs, hogyha furcsa dolgokat írtam (gondolok a gépkitöltős dologra),de még nem vagyok tapasztalt ebben a bérlet témában.
2013. márc. 31. 22:04
 4/4 anonim válasza:
szívesen:) nyugi majd megszokod :) vagyis...én már 3 éve vagyok bérletes és már nincs vele annyi problémám mint az elején.. egy jó tanács: a bérletet csak akkor vedd ötödikén, ha nincs más lehetőséged, vagy ha nagyon sok időd van ;D
2013. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!