Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sürgős! Hogy tudnék Budapestrő...

Sürgős! Hogy tudnék Budapestről eljutni Szerbiába (Temerinbe) autós lehetőség nélkül?

Figyelt kérdés
Kell-e Szerbiába útlevél, vagy elég a személyi.. 15 éves vagyok..

2013. ápr. 8. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Újvidékig (Novi Sad) vonattal célszerű menni, napi 2 vonat van a Keletiből. Menetrend itt: www.bahn.de, árak és menetrend itt: www.mav-start.hu.


Újvidékről pedig a 32-es elővárosi busszal juthatsz el Temerinbe, menetrend itt: [link]

2013. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De remelem nem egyedul akarsz jonni, mert nem tudom hogy engednenek at a hataron :)
2013. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 éven aluli gyereket nem engednek át a határon felügyelet nélkül? Lehet buta kérdés, de egyedül mennék :/
2013. ápr. 9. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyi elég Szerbiába, 14 év feletti pedig szerintem egyedül is utazhat, de ennek utána kellene érdeklődni (esetleg a szerb nagykövetségen).
2013. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azt megerosithetem hogy szemelyi eleg, meg szerintem ha magyar hataron kiengednek akkor mar a szerbek befognak engedni, de biztos kedveert szerintem tedd be az utlevelet.En szerb allampolgar vagyok es amikor kisebb voltam akkor a keresztanyam csaladjaval mentunk kocsival es alig akartak atengedni mert nem rokonaim meg semmi es felhivtak anyamat, azota nem tudom mennyire veszik szigoruan :)
2013. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. ápr. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!