Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánnál volt bérletem, de...

Volánnál volt bérletem, de kiderült amikor a kallerek felszálltak, hogy az igazolványom nem jó hozzá és emiatt akartak volna 8000 ft-ra megbüntetni, csak hogy én meg időben leszálltam és ők már csak néztek utánam. A buszsofőrnek emiatt lehet baja?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 00:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tehát ők is ott voltak, és ők akartak megbüntetni, csak meglépetem onnan
2013. ápr. 21. 00:18
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ebből nem lessz baja de amúgy a busz vezető is hibás.
2013. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

akkor jó, csak azért mert már azt hittem , hogy miattam lesz munkanélküli a családja, de ezek szerint nem , akkor OK

( szemét módon beköpött a gyerek)

2013. ápr. 21. 00:29
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
A buszsofőr vezeti a buszt, a megállókban megáll, utasokat felveszi-leteszi. Ez a dolga, semmi más. Abból nem lehet baja, hogy valaki bliccel a járatán. Különben már az összes buszvezetőt kivágták volna.
2013. ápr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"A buszsofőr vezeti a buszt, a megállókban megáll, utasokat felveszi-leteszi. Ez a dolga, semmi más"


+ ellenőriznie kell a bérletek, előreváltott jegyek, kedvezményre jogosító iratok érvényességét is, és szarabb cégeknél őt is megbüntetik /pl. Hatvani volán/.

2013. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
49%

Ez érdekes, mert általában,ha az ellenőrök felszállnak, akkor senki nem szállhat addig le, amíg mindenkit nem ellenőriznek.

Hogyan sikerült neked időben leszállnod?

A sofőr addig nem nyithatja ki az ajtót.

2013. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem lenne egyszerűbb jó igazolvánnyal és bérlettel utazni?


Állandóan variáltok. Ha nincs pénzed, kérj segélyt.


A buszsofőr egyébként lazán kidumálja.

2013. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Alba volán. Ha itt "ilyen" van(megbüntetnek) akkor a sofőrnek minusz 10% a fizujából és ez tuti mert hallottam már tőlük. Én is szálltam már le az ellenőr előtt fordultam meg és szálltam le. A sofőr meg kinyithatja az ajtót hisz az ellenőrzés alatt is le lehet szállni nem gondolod h megáll a busz és addig ellenőrzi az ellenőr a jegyeket. :D
2013. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
49%

@ Ut. válaszoló

De, gondolom. Mert láttam már olyat.

Megállt a busz, az ellenőr leszállt, és az utasok csak egyenként szállhattak le.

Úgyhogy nevess nyugodtan, nektek szerencsétek volt.

2013. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor nem lett belőle baj? mert ti is 100-at mondtok, csak a lényeget nem... erről jut eszembe pont ma láttam az illetőt... hát eléggé elvörösödött a feje amikor meglátott...
2013. ápr. 22. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!