Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Autóbuszokkal kapcsolatban...

Autóbuszokkal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Beadandóhoz kellene, Ikarus régi autóbuszok kb hány százezer km-et mehetnek ha még használják őket, és az ezeket szerelőknek milyen egészségi károsodásuk keletkezhet, itt most úgy értem mint szerelőknek mik azok amik előjöhetnek bajaik. köszi
2013. máj. 5. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A régi Ikarusok addig mennek, amíg szét nem rohadnak, vagy ki nem könyököl a motor. Ezt azt jelenti, hogy másfél-két millió kmt simán elgurultak.


Pár hónapja az info rádióban volt egy interjú Vitézy Dáviddal, ő akkor azt mondta, most is futnak a BKVnál 1,5+ km-es buszok, amiken még motorgenerál sem volt.


Az ezeket szerelőket ugyanolyan egészségkárosodás fenyegeti, mint bármilyen más haszonjármű-szerelőt. Ha ráesik a blokk a lábára , akkor eltörik. Ami igazából "veszélyesnek" mondható, azok az olajok és kenőanyagok. Ezek nem kifejezetten bőrápoló termékek. Talán még a kipufogórendszerben levő kormot érdemes megemlíteni, ami rákkeltő, de ezzel szerintem ritkán van dolguk.


A gondatlanságból előforduló balesetek nem tudom mennyire említhető itt ( pl belenyúl a forgó alkatrészekbe stb..).

2013. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az okés, hogy mennyit tudnak menni csak most éppen mennyinél tart ezek is kellenek. hát kíváncsi leszek amúgy, hogy foglalkoznak e majd velem egy ilyen nagy társaságnál. sehol nem szeretik ez tuti.
2013. máj. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!