Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi matrica lehet egy...

Mennyi matrica lehet egy diákigazolványon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos kérdésem lenne. Az igaz, hogy maximum csak 4 matrica lehet a diákigazolványomon? Mert most kaptam újat a suliban, és így 5 db van rajta. Le kell szednem egyet?

Vagy most mi az igazság?


2009. szept. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
annyi matrica lehet rajta amennyit akarsz.Nekem is már 5matricám van a diákimon és mg meg se kaptam az ujat.az ellenörök eddig nem foglalkoztak vele
2009. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

nekem 13 matrica volt rajta (egyetemista koromban)

én gyűjtő voltam, :-))))

2009. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: akkor te jól nyomtad. ;)


Egyébként én úgy tudom, annyi matricát lehet rátenni, amennyi a hátoldalára ráfér. Csak ha esetleg teljesen betelne, akkor kell új igazolvány igényelni. 5 matrica még semmi, kétszer ennyinek is simán rá kell férnie.

2009. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály. Míg nem takar el semmit, addig gyűjtheted rá. Egyetemen pl félévenként adnak új matricát, így pl egy négy éves képzésen a végére 8 db matricád lesz, de pl az orvosi 6+2 éves. Nah, azt szorozd meg kettővel XD
2009. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolásként nekem is sok matricám volt. Nem foglalkozott senki sem a dologgal, ha nem akarták felragasztásnál kicentizni, hogy mindegyik régi látszódjon, az újat egyszerűen felragasztották valamelyik régebbire.
2009. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!