Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki tud válaszolni pár...

Valaki tud válaszolni pár kérdésre a RailJet vonatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, július végén tervezünk ketten Feldkirchbe utazni Railjet vonattal. Végigolvastam a MÁV oldalán az idevágó leírást ( [link] két dolog viszont nem derült ki számomra egyértelműen:

Az egyik, hogy azt jól értelmezem, hogy hiába akarunk mi csak Feldkirchig menni, muszáj megvennünk Zürichig a jegyet?

A másik pedig, hogy a SparSchiene jegyekeket nagyjából mennyi idővel az utazás előtt érdemes megváltani?



2013. máj. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a mávot. Szerintem tudtok venni Feldkirchig is jegyet, de lehet, hogy kedvezményes jegyet nem. Ebben az esetben lehet, hogy olcsóbb a Sparschiene Zürichig, de ezt majd ők megmondják. Ugyanott kérdezz rá arra is, mikor érdemes megvenni. Minél fontosabb, hogy pontosan akkor menjetek, annál előbb. Bár én még nem utaztam teli railjeten soha, de nyáron biztos sokan mennek nyaralni.
2013. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerősön 1x németből jött haza RailJetel és nem foglaltatott jegyet hanem indulásnál vette meg engem előtte felhívott ,hogy mennyi lesz a jegy és nem annyi volt mint amit az internet írt (kb 2x annyi) utána felhívta a mávot és mondták a jegy úgy van minél kevesebb hely van annál drágább szóval érdemes lefoglalni napokkal hamarabb de hívd fel őket biztos segítenek
2013. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi Bludenzig megyünk július 22.én és nekünk csak odáig kellett jegyet venni szóval szerintem nemkell megvenni Zürich-ig. Mivel mi elég későn foglaltunk ezért elfogytak a kedvezményes jegyek amire azt mondták hogy 0 napos elővételben lehet megvenni:/ Én pedig azt nem értem hogy miért az a száma a vonatnak hogy 1162? Ez érint valamiben minket Bludenz-ig?
2013. júl. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!