Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan működik a repüélés...

Hogyan működik a repüélés repülőgéppel és hogyan működik az a Last Minute?

Figyelt kérdés
A szuleimmel Last Minutebol fogunk majd valasztani hogy hova megyunk Mallorcara.Na de ez most hogy mukodik? ittvan ezaz oldal pl: [link] beirom hogy spanyolorszag,mallorca es kivalasztok mindent igenyeimnek megfeleloen es termeszetesen repulovel.....az ar mar a repulogeppel van? Vagy hogyan?En ugy hallottam hogy azzal egyutt.No ha telleg igyvan akkor hogyan jutok hozza a repulojegyekhez? Es a repules hogy mukodik? Fellehet vinni a a csomagokat a repulore?Mikot lehet felvinni repulore egyantalan?Hogyan zajlik ez az egesz? Hogyan talallom meg a csomagokat ha nemvihetem fel magammal? Es megegy fontos kerdes hogy ha last minutebol rendelunk valaszthatunk hogya hova szeretnenk ulni? ablak melle vagy sem?

2013. máj. 24. 18:56
 1/1 Alfa1 válasza:

Szia!

AZ, hogy az árban benne van-e az utazás, az kiderül akkor, amikor kiválasztod az utazást. Addig egy fillért se fizess, amíg nem tisztázott, hogy mit fizetsz ki. Általában odaírják, hogy "Az utazás tartalmazza: szállás, reggeli, stb...", és "Az utazás nem tartalmazza / Külön fizetendő: helyi fakultatív programok, stb..."

Mallorcara szerintem charted járattal fogtok menni. (A charter azt jelenti, hogy nem vehet akárki jegyet a gépre, hanem egy vagy több utazási iroda bérli a gépet.)

Amikor megveszed a jegyet, akkor kapsz egy foglalási számot, vagy egyből egy e-jegyet. Minden esetben valamilyen egyedi azonosítót kapsz, amivel a repülötéren vagy az utazási iroda pultjához kell menni, ahol megkapod a jegyet, vagy mehetsz egyből a repülőhöz. Azt, hogy hova ülsz a repülőn vagy vásárláskor döntöd el, vagy a reptéren. Az is lehet, hogy nem lesz helyfoglalás, hanem érkezési sorrendben, ki-hova tud ülni (mint a fapadosokon).

Remélem, tudtam segíteni,

X

2013. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!