Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felszálltam a villamosra...

Felszálltam a villamosra (látott az ellenőr! ) és már meg is büntetett? Ez milyen már?

Figyelt kérdés
Látott az ellenőr mert épp ott volt amikor felszálltam, épphogy elővettem a jegyet lyukasztásra, de más is lyukasztott és nem fogadta el a jegyet mert egyből kellett volna. De hogy ha más is ott van és épphogy felszálltam és még látta is hogy kb 1 perc volt ez az egész?
2013. máj. 28. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi a kérdés?

Nem lehet hogy az volt hogy előbb néztél körbe minthogy lyukassz? Mert ilyenkor az első dolgod az hogy nyílegyenesen odamenj a lyukasztóhoz, nem nézelődni...

2013. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
1 perc? Az sok.
2013. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, mivel láttam őt, hogy ott van az ajtónál, rám is nézett hogy felszállok, a lyukasztó meg 2 lépésre volt és az előttem lévő is lyukasztott, elővettem, vártam a másikra pár mp-et, lyukasztottam és közölte hogy nem megfelelő az idő. Félre kellett volna löknöm az előttem lévő pasit?
2013. máj. 28. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen embereket nem értem. Volt kis szád? Valszeg' volt.

Ezesetben az alábbi mondat lett volna jó: "Uram, már meg ne haragudjon, de láthatta, hogy ez a férfi lyukasztott előttem, nem fértem hozzá a jegykezelőhöz." - És minden letudva.


Te mint mondtál neki? Hasonlót: "Hallod köcsög, majd lyukasztok ha akarok, amúgyis itt van ez a nyomi, ni, addig pofád befogod! He?"

2013. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam hogy elnézést de látott is hogy most szálltam fel és épphogy elővettem a jegyemet, sőt egy nő is mondta mellettem hogy most szálltunk fel és erre jött az ellenőr nem köteles így elfogadni a jegyet felszállás után egyből kell, a másik nőt is megbüntette amúgy, hogy ez nem így megy, lehet máshol is lyukasztani (valószínű megyek tovább a tömött villamoson amikor egy embert kell ott rögtön megvárni). Bár másokkal is bunkó volt, egy iskolás csoport volt előrébb és ott persze hogy nem jutottak oda időben és elvette az összestől a jegyet és egyesével megbüntette őket! A tanárok se tudtak mit csinálni mert nem érdekelte az ellenőrt.
2013. máj. 28. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
ott helybe fejbjebasztam volna az istenbarmát, aztán faképnél hagytam volna...
2013. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Tegyél panaszt a BKV-nál. Ha nem te vagy az egyetlen, valszeg előveszik az ellenőrt és remélhetőleg elengedik a büntetésed.
2013. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A BKK-nál jelentsd, mert a BKV már nem felel a közlekedésért.


Azonosítóját láttad? Ha nem, az sem baj, akkor egy jó személyleírás plusz egy elfogadható időmeghatározás is sokra vezethet.

2013. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az "ellenőrök" gerinctelenek és teljesítmény kényszerük van! Valamiért engem se a metró lejáróban (ha évente egyszer lemegyek), se a Keleti pu. kijáratánál nem szoktak megállítani ezek a férgek, csak a gyerekekkel és a védtelen nőkkel szoktak szemétkedni!
2013. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az ellenőrnek nincs semmiféle joga kötelezni arra, hogy elfogadd. gondolom tudomásul vetted, hogy megbüntetett, leadtad az adataid, innentől hiába viszed be a panaszoddal, felírják jegyzőkönyvnek, elvileg a büntetésen is fel van tüntetve, hogy hanyas számú ellenőr adta ki, őt is megkérdezik, ő is elmondja a verzióját, természetesen az ellenkezőjét, és mivel nincs semmiféle felvételed róla, ami cáfolja az állítását, elutasítják a panaszod. legközelebb inkább mondod, hogy ismered a jogaid, és nem fogadod el a büntetést, hanem jelenteni fogod. ha ezek után is pattog, csak maga alatt vágja a fát...
2013. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!