Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki agresszív az ellenőrrel,...

Aki agresszív az ellenőrrel, az megússza a büntetést?

Figyelt kérdés

Nap mint nap a Soroksári úton megyek bkv-val és mostanában ellepték ezt az útvonalat az ellenőrök. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy azokat (kivétel nélkül kisebbség), akik agresszívak, ordibálnak és fenyegetőznek az ellenőrökkel, elengedik, elnézik, hogy nincs jegyük, azok meg röhögnek, hogy milyen idézem: "csicska g...ci".

Mostmár ott tartunk, hogy büntetni sem lehet az agresszív állatiasan viselkedőket? Én meg utazgatok a 10,500 Ft-os bérletemmel a tömegnyomorban az igénytelen állatok között nulla színvonalas szolgáltatással...



2013. máj. 24. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki erőfölényben van, az megússza.
2013. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer olvastam egy olyan mondást, hogy ha felszáll a villamosra egy cigány család, akkor a következő megállónál leszáll négy új jobbik szavazó.
2013. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, lehet benne igazság, mert én nagyon meglepődtem, hogy az ismerőseim körében hányan pártoltak a jobbikhoz pont a hasonló igazságtalan esetek miatt.
2013. máj. 24. 10:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

bizonyos esetekben igaz, de olyan is van, hogy odébb viszik, és jól elverik


és utána megy az arcoskodás, meg feljelentés meg fókusz, hogy én semmit se csináltam, még bérletem is volt, a szemét ellenőrök meg megvertek

2013. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Pontosan - ha meg az ellenőr erősködne, akkor meg jönne a rasszistázás automatikusan. Attól még a rendőr is fél, mert hipp-hopp számon kéri az elöljárója, hogy miért jelentették fel egy héten alatt 4-en...


Én két évet BKV-ztam, hát voltak érdekes esetek, amik nem az egymás feltétel nélküli megértését hirdető politikai irányzatokhoz vittek közelebb...

2013. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Az öcsém 187 centi kb 150 kg, szakállas, és hosszú haja van 22 éves. Mikor kérik a jegyet vagy bérletet csak gonoszan felnéz és az ellenőrök mennek is tovább...
2013. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezt addig lehet játszani, ameddig úgy gondolják ezen a vonalon sem árt a közteres kiséret. valóban nem érdemes beállnod neked is a sorba. lehet 1-2x bejön, de mi van, ha egy szívósabb ellenőrrel futsz össze, aki lehet leszáll veled, aztán utánnad megy.
2013. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk már rendőrökkel együtt megy a jegyellenőrzés is. Addig áll a villamos/busz, amíg a 3 ellenőr körbejár, a rendőrök lent várnak, és csak akkor indul tovább, mikor az ellenőr jelzett neki, hogy mehet...

Borsod, sorsod... :)

2013. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a 23-as járatot használja ;-)

Igen, én is láttam ilyet - többször is. Mondjuk nem mindig van arcoskodás, sokszor csak huza-vona. De a végeredmény ugyanaz: ingyen utazott az illető.

A közteresek meg szerintem csak dísznek vannak ott.

Más járatot is használok, ott is ugyanezt tapasztaltam.

2013. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, talált, süllyedt :)
2013. máj. 27. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!