Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Más is undorodik a tömegközele...

Más is undorodik a tömegközelekedéstől?

Figyelt kérdés
Mielőtt letámadnátok: nem lenézésből mondom, csóró vagyok, és én is tömegközlekedem, csak valahogy taszít az a "hangulat" ami egy buszon vagy trollin uralkodik.
2013. máj. 31. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Én is így vagyok vele. Meg a sok kretén utassal is tele a subám, akik nem képesek pl levenni a táskájukat, aztán nekik áll följebb, ha nem férünk el.

Ezért járok inkább kismotorral. Ugyanott tartok árban, mintha bérleteztem volna, cserébe viszont gyorsabban odaértem mindenhova, ráadásul élvezetesebb is volt az út.

2013. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én inkább utálom főleg ha mindennapi bejárásról van szó
2013. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én meg pont hogy szeretek tömegközlekedéssel járni, kevésbé stresszes, mint vezetni és nagyon sokféle embert látni, olykor hallani, ami tök érdekessé teszi az utazást. Persze a zsúfoltság és a kosz ennek valamelyest természetes velejárója - ezeket nyilván én sem díjazom.
2013. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
igen. mindig azon agyalok, hogy vajon mi van a kapaszkodón, hogy hányan pisilhették telibe az ülést...:(
2013. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Magával a buszozással semmi bajom nincs. Lehet aludni.

Bajom főleg a sok cigóval van. Ordítoznak, hangoskodnak, büdösek...

Meg azért a sok öregasszony is idegesítő tud lenni sokszor hogy pont hajnali 6-kor kell piacra menniük gurulós szatyorral és egyebekkel...

2013. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó gyermekkori vágyam hogy egyszer buszozzak. De jó nektek hogy mind nap buszozhattok. .
2013. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy totális idióta vagyok, de én képes vagyok másfél órát várni arra a buszra, ami a kedvencem és én imádok buszozni
2013. jún. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást, a kérdés jellegébők adódóan privát véleményt fogalmaztam ám meg, így különösebben nincs értelme a "válasz hasznosságát" mérni...
2013. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem nézni a szar hangulatú embereket a buszon.
2013. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig rühelltem, mikor azzal jártam suliba faluból szomszéd városba. Állandóan szívás volt, késett, nem jött, elkéstem, nem fértünk fel, lerobbant, télen hideg volt, nyáron meleg, megáztam mire hazaértem a megállótól, stb, stb.

Azóta vettem egy autót, a lehető legkisebb fogyasztásút, nem vagyok hajlandó buszozni.

2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!