Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Mit lehet akkor csinálni, ha nem képesek pontosan indulni a buszsofőrök?

Figyelt kérdés

Bementem a volánhoz és egy önelégült birka elzavart,hogy ilyenekkel őt ne stresszeljem,mert rengeteg munkája van és őt különben sem érdekli más gondja.

Visszamentem és beszéltem a volántelep vezetőjével,hogy azt a kretén rúgják ki,a sofőrökkel meg társalogjanak egy kicsit,mert nem akkor van indulás,amikor úgy döntenek.

Azt mondta a férfi,hogy megoldja.Eltelt 1 hónap,semmi nem változott,bementem megint és társalogtam vele egy fél órát és ismét megígért,hogy változtat a dolgon.

Amikor 3. alkalommal voltam benn nála,azt mondta,hogy sajnos nem tud mit csinálni velük.Akkor tartottunk egy rövid eszmecserét,hogy akkor mégis minek van,ha semmit nem tud csinálni...


Mégis kihez forduljak?Így is rengeteget ülök a buszmegállóban,mert ritkán van busz.Így,hogy a drága sofőrök akár 5 perccel idő előtt elindulnak vagy épp 15 perccel idő után(hogy biztos lekéssem a csatlakozásomat)meg aztán főleg.Az egész falunak nagyon elege van már ebből,de semmit nem tudunk csinálni.A polgármester is próbált már valamit intézkedni,de semmi eredménye nem volt.


Mit csináljunk?



2013. jún. 2. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a személyes csevegést el kell felejteni. Volánnak van honlapja gondolom, ott e-mail címek, keresel egy olyan e-mail címet aki szerinted az ilyen jellegű problémákkal foglalkozik. Írsz a címre, és ha minden jól megy lesz belőle valami, mert ugye nyoma van az e-mailnek.

Nálam már sikerült kétszer is(két teljesen más ügy).

és tudom milyen érzés amikor otthagy a busz, már fordult elő párszor.

Meg kell említeni, hogy taxipénzt fognak fizetni, ha sokszor előfordul, akkor tudni fogják mennyi az annyi.

2013. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Be kell menni a volánközpontba és panaszt tenni.

Itt Debrecenben is probléma,hogy pl. 15:52 helyett 15:55-kor indul a végállomásrol,mert addig elkávézgat a sofőr aztán meg belegyorsít hirtelen 80-ra,hogy elérje a zöldet.

Panaszt kell tenni,ezért nem hiszem,hogy elzavar az ügyfélszolgálat.

2013. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, Debrecen...múltkor én is úgy jártam a Hadházi busszal, hogy induláskor még csukott ajtónál egy másik kollegával beszélgettek, majd 5 perccel később elindultunk.(persze nem siettem...de akkor is). és valóban, ha ez egy egész falut érint, többen e-mail-t kell írni a társaságnak, és odafigyelnek majd. bár a sofőröknek azt mondják, inkább késsenek, de vezessenek biztonságosan, ez a későn indulásra nem igazán vonatkozik.
2013. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!