Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Várhatóan mikortól mennek a...

Várhatóan mikortól mennek a vonatok Komárom környékén?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy Komárom és Almásfüzitő között nem megy vonat.

Hegyeshalomból szeretnék a keletibe menni a hét elején. erre szerintetek van esély?


2013. jún. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha le is vonul az ár a jövőhéten akkor is kell még pár nap mire mindent helyreraknak hogy ismét járhasson a vonat.
2013. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tatabánya és Győr között vonatpótló autóbuszok közlekednek (jelenleg). Szerintem ha levonul az ár Komáromnál, a gyorsvonatokat és Railjetek közlekednek majd rendesen.

Az elira.hu-n tudsz tájékozódni.

2013. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, azért nem járnak a vonatok, mert mindkét vágányt le kellett terhelni, hogy nehezebben vigye el a töltést a víz. A teherkocsik levontatása viszonylag gyors művelet. De pl. az elázott biztosítóberendezésnek kellhet pár nap, míg újraélesztik. Szerintem legkorábban a hétvégén utazhatsz arra vonattal.
2013. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!