Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy buszsofor?

Mennyit keres egy buszsofor?

Figyelt kérdés
Elsosorban az MVK Zrt, vagy Borsod Volan-nal erdekelne, de a tobbi tarsasagtol is irhattok, gondolom jo viszonyitasi alap. Ha nem szeretnetek nyilvanosan, privatban is jo lesz! Fontos lenne tudnom. Legyszives csak olyanok irjanak akik tenyleg soforok! Koszonom!

2013. jún. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sofőr vagyok, de nem buszt vezetek. Úgy hallottam a Borsodnál nettó 100-110 körül, viszont az MVK valamivel jobban fizet.
2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

... és mág ahányszor nem ad jegyet, és bemondja a fél viteldíjat. Így mindenki jól jár, csak a Volán meg az állam nem. Ebben a játékban mindenki benne van, az ellenőrök, és az ellenőrök ellenőrei is.


Ismerősöm megpróbált belepiszkálni ebbe a gépezetbe utasként, hát nagyon csúnyán megfenyegették...

2013. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Koszi a valaszt!
2013. jún. 12. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell megköszönni, én a tényeket írtam le, mindenki gondol amit akar, még tény marad. Egy buszsofőr annyit keres, amennyit nem szégyell összehazudni.

Egy Pest megyei kis faluban aki a Volánnál dolgozott, annakl nagyon hamar háza, jó autója lett...

2013. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is neked szolt! Mivel kerdes a fizetesukre vonatkozik, nem arra hogy ki hogy lop vagy nem lop.
2013. jún. 12. 22:13
 6/8 anonim válasza:
Transman 160 ezer szoló kocsin, 190 ezer csuklóson... BKV 140-160 ezer
2013. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,a Transmannál az a 160-190 ezer inkább bruttó,mint nettó.
2014. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Transman 170 netto , Volán többet ad ennél...
2014. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!