Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan vehetnék BKV bérletet,...

Hogyan vehetnék BKV bérletet, ha nem vagyok diák, és van munkahelyem, habár nem vagyok bejelentve (megbízási szerződés)?

Figyelt kérdés
Van valami módja, hogy mégis tudjak bérletet venni?
2013. jún. 11. 20:59
 1/8 A kérdező kommentje:
és helyett *de :)
2013. jún. 11. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, felnőtt bérletet bárki vehet.
2013. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen? Ezt nem tudtam! És így kb. mennyibe kerül?
2013. jún. 11. 21:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Most már utánaolvastam, tárgytalan a kérdés.:) Azt hittem kell a bérlethez munkaviszony, de most már tényleg látom, hogy nem.
2013. jún. 11. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá, asszem 10800 ft.
2013. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veszel bérletszelvényt 10500Ft. Ha akarsz csináltathatsz bérletigazolványt is. párszáz forint és fénykép kell hozzá, vagy akármelyik fényképes igazolványoddal használhatod (jogsi, személyi). A bérletszelvényre rá kell írni az igazolvány számát és az ellenőrnek azt is meg kell mutatni. Ezért egyszerűbb a bérletigazolvány, mert az egyben van.
2013. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Szóval akkor a bérletigazolványt is ráérek megcsináltatni. Köszi még egyszer! :)
2013. jún. 11. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kell bérletigazolványt csináltatni, jó lesz a személyi is.
2013. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!