Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akkor most hogya fenébe van a...

Akkor most hogya fenébe van a BKV jegyel?

Figyelt kérdés

Eddig ugye volt a narancs szinu jegy. Kek betus 320ft egesz jegy, zold betus 260-ert szakasz jegy. Nos en ha 2-3 megallot mentem a 260ftossal mentem...metron,buszon,villamoson!

Most hogy uj szinu jegy van (350-300) szokasomhoz hiven kertem szakaszjegyet....ma viszont a buszon a jegykezelo gep nem akarta ranyomtatni a sorszamot ( az egesz jegyre sem) igy a bussofor elkerte es kozli velem higy ez metro szakasz jegy....nem sokon mulott hogy "akkor meg mi a f.aszom van?" kerdessel feleljek,de o sem fejtette ki de latszott rajta hogy arra.gondol "ez mekkora hulye"....tehat az egesz jegyemet tepte el mintegy kezelés képpen....


A kerdesem az h akkor most.kulon.kell venni buszra/metrora/villamosra/apám f.szára szakaszjegyet vagy nemes egyszeruen a BKV ugy dontott hogy a.mtron kivul mindenhova egesz jegyet kell venni ha.1 megallot megy az ember ha 15-t??


2013. jún. 13. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Óh, de sügér vagy barátom, most komolyan metrószakaszjeggyel akartál buszozni? :)


Már hosszú évtizedek óta nincs szakaszjegy a budapesti felszíni közlekedésben, csak a metrón. Ha egyszer végre bevezetik az elektronikus jegyrendszert, akkor nyilván lesz lehetőség és igény egy hasonló termékre. Ami a többi jegytípust illeti, azok jellemzően minden eszközre érvényesek, kivéve a libegöt, siklót, hajót.

2013. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kivánok hogy nem vagyok törzs gyökeres Pesti. Ekkor ez nemkicsiz kib.aszás hogy villamoson meg buszon nem.lehet szakaszjeggyel menni.....ettol mar csak az furcsabb h.mikor ilyen jegyet kezeltem majd ellenor lemeozta nem szolt semmit...soha!
2013. jún. 13. 17:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert nem akartak meg...

...pótdíjazni.


Ha akartak volna 8000-es kezdettel büntethettek volna.

2013. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazából a felszíni közlekedésen azért nincs értelme a szakaszjegynek, mert a legtöbb vonalon a 3 megálló az max. 10 perc séta, de inkább kevesebb...
2013. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az volt már, hogy olyan nincs is, hogy BKV-jegy, meg bérlet?


Csak BKK vonal- és szakaszjegy, meg BKK Budapest-bérlet van, amivel igénybeveheted a BKK által megrendelt járatokat.


Ezeket a járatokat egyes esetekben a BKV közlekedteti.

2013. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hőbörgés helyett illene megnézni a jegytípusokat:

[link]


Gyengébbek kedvéért METRÓ szakaszjegy:

[link] /metroszakaszjegy


De persze sokkal egyszerűbb köcsögbékávézni, meg szitkozódni. Nemes egyszerűséggel eddig te utaztál szabálytalanul, örülj neki hogy jófejek voltak, és eddig nem büntettek meg érte.

2013. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Majonéz....nem kocsogoztem le senkit...ha lehet ne vizionálj olyasmit ami nincs is...szokj le a cuccról mihamarabb. Tudod munkámbol adodoan jopfát kell vágnom napi szinten 200 felnotnek és 3-4 száz gyereknek...jo lenne ha a buszsofőr se vágna flegma fejet mert nem teheti meg!
2013. jún. 14. 13:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a sofőr előtt is így nyilvánulsz meg, mint itt, akkor nem tudom mi alapon várod el azt hogy majd ő mosolyogva beszéljen veled.
2013. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Elnézést kérsz, nem kívánsz.


2. Gondolom vidéken is tudnak az emberek olvasni, ha elolvasod a jegy hátulját, vagy az utazási szabályzatot, ebből egyértelműen kiderül.

2013. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9....ezegyfajta poén,de látom nincs meg a szint hozzá.


Kedves voltam és normalis.mégis flegma volt es nem adott magyarazatot arra h mi f.sz fáj neki.

2013. jún. 14. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!